Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatil Bitiyo 1 Hafta Kaldı! :(

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 09 August 2003 16:20 tarihinde demiş ki:
said:
SilphatosIce_, 09 August 2003 11:07 tarihinde demiş ki:
Öss'ye hazırlanacakların bu hafta içinde başlıyor kursları öf haftada 4 gün 6 saat derm mi yapılır bu sıcakta sorarım size?![hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

klima oluyor dersanelerde merak etme :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Ben 2'de de aynı dershaneye gittim yok bizimkinde varda bozuk hepsi paso öf

*!Kafasını Arka Plandaki Kavram Tatil Kitabına Vurur*[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 09 August 2003 16:16 tarihinde demiş ki:
mecburen ya ne yapacam :)
bi daha deneriz şansımızı[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

herife bak sankı $ans oyunu oynuyo bakarız tutarsa falan fılan dsadas kac tutturdun kermit 4 kolonda :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

hehe ben yattım yıl sonunda kadar.sırf mayısta bir deneme kitabı bitirdim.ama dersaneyi aksatmadım.çalışmadım ama dinledim sırf.
bir de bizim dersane çevrede dinci olarak bilinen bir dersaneydi.ulan kızlar nasıldır diye gittik.baktık hepsi gayet güzel.sınıflara bir girdik.bizim sınıfta hiç kız yok!!diğer sınıflar hep yarı-yarıya bizde yok 9 erkek.ilginci hiç bayan örtmen de gelmedi :) bazen kapı açık kalırdı,hoca kapatmaya giderdi,bir arkadaş bağırırdı "hocam kapatmayın belki kız falan geçer"
ama sene boyu çok rahat ettik.kız olmayınca sınıfta hocalar bile her türlü espriyi yaptı yani.halı sahaya falan gittik.manyak muhabbet oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 09 August 2003 12:51 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 09 August 2003 12:44 tarihinde demiş ki:
sen çalış jacabo
ama bi gün dediklerimi dinlersen adam olursun
sene ortasında sıkılınca çalışmaktan görürsün
bu arada ben yarın başlıyorum çalışmaya :)
18 inde açılıyor dershane[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

adama bak o zaman sende sene ortasında sıkılcan mrk etme benım hedeflerım war ben sıkılmam kendine gore degerlendırme herkesi[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

kendime göre değerlendirmiyorum
sana göre değerlendiriyorum olayını
hedeflerini yesinler senin[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

geyiq forever abi bu kadarda olmaz :D[hline]Forcedata Hosting
Sintisyzer, 23 July 2003 15:42 tarihinde demiş ki:
dalga gecmeyin gariple :)
benimde kollarım inek memesi gibi olsa beni de tanıumazlardı[/b]

Prawler, 09 Ağustos 2003 18:42 tarihinde Hayri Usta Mekaninda demiş ki:İneğim ulan o kadar işte sizde benim gibi olun
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşler, eğer sınav sistemi ve soru zorluklarında değişme olmayacaksa bir tavsiyem olacak:

çok kasılmayın.

özellikle eşit ağırlık ve sözel öğrencilerinin sanki hiçbir boktan haberleri yokmuşçasına her hafta sittim tane soru çözmesine gerek yok.
öss sözeli kolay oluyor, dershanelere aldırmayın. matematik de geçen 5 sene içerisinde hakkaten kolay geldi; yine dershanelere aldırmayın. türkçe ve geometri kastırabilir(ealar için konuşuyorum), bunları da soru çözerek geçiştirebilirsiniz. amma ve lakin matematik yapacağım diye soru çözüp durmayın bana kalırsa. çünkü matematikte soru çözdükçe hızlanıyorsunuz, başka bir şey olmuyor. çünkü ortalama matematiksel bir zekaya sahip herkes o soruları yapar, heycanlanmadığı sürece.

ayrıca çalışmanın suyunu çıkartan çok arkadaşım oldu össden önce. dershane sınavlarında azıttılar da azıttılar, amma ve lakin dershane sınavlarından çok daha basit olan asıl össde benden bile kötü neticeler aldılar.

hatta şöyle süper bir metod da önerebilirim sizlere. benim metodum oldu 2003 össsinde:
sadece dershanede, dersler sırasında ve okuldaki boş derslerde soru çözüyorsunuz. haftalık soru adediniz maksimum 250 filan oluyor. fazla kasmadığınız için aşırı sakin giriyorsunuz sınava ve çok büyük aksaklık çıkmaz ise, en aşağı 260 puan alıp çıkıyorsunuz eşit ağırlıktan. bunu normal zekaya sahip her insan evladı başarabilir bence. ancak sınav psikolojisini gerçekten iyi ayarlamak gerekiyor metodda. (yüksek idealleriniz varsa denemeyiniz. istanbul'da kalmak, hatta okuldan da iyi puan geliyorsa "fena değil" denecek yerlere girmek istiyorsanız deneyebilirsiniz. ancak mesuliyet kabul etmem. 15 haziran 2004'de kapıma dayanıp tecavüze yeltenemezsiniz.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...