Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başladım yardımcı olur musunuz?

Santo

Öne çıkan mesajlar

Bir arkadaşım oyunu bıraktığı için herşeyini bana verdi ama ilk girdiğimde 4 tane karakterle karşılaştım hangisiyle oynayacağımı bilemedim...
Lvl 37 Assassin(Dark Elf)
Lvl 33 Palus Knight(Dark Elf)
Lvl 25 Monk(Orc)
Lvl 26 Rogue(Human)

Sizce hangisiyle oynamalıyım? Oyunda pek kimseyi tanımıyorum yalnız oynayabileceğim ama daha sonra belki party yapabilirim eğer tanışırsam :)

Şimdiden teşekkürler...[signature][hline]Eğer ileride hatırlanmak istiyorsan ya okunmaya değer birşeyler yaz ya da yazılmaya değer birşeyler yap...
Sosyal ağlarda paylaş

hocam sen hic bartzda bsalama cunku lvlin dusuk gel Kaın serverine burda biz bi kac turk her konuda yardimci oluruz,biz 7/24 party yapiyoruz muhabbetin digine vuruyoruz ^^

eger bi kac turk daha olursa clanda pvp ye de girecez ^^
lvl konusunda da hic canini sikma seni bi kacsaat icinde lvl 40 yapariz ^^
milleti power lvl yapmaktan biktim yaa ,ben turkler gelcek onlari power lvl yapacam diye hayal ederken elin amerikalilarini lvl yapiyorum ^^ gelin arkadaslar KAIN e gelin ^^ istediginiz char ile oynayabilirsiniz ^^

yeni baslayacaksaniz ve muhabbet ariyorsaniz KAIN e gelin clanimizi guclendirelim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyuna başlamak için cd key alıyorsun.. cd key 40dolar.. cd key e verdiğin para ile 1ay beleş oynuyorsun.. sonrada her ay icin 15 dolar veriyorsun.. bende 1 hafta icinde başlıyacagım... geliceksen kain serverine gel..[signature][hline]
'' Herkes bir prensesi severmiş ama ;
Prensesler hep prens ile evlenirmiş ''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...