Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günün polemigi

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar herkesin bildigi gibi yeni server bugün acildi (cok sükür) peki herkes bu oyundan bi sekilde sikayetci iken ve ortada yeni oyunlar varken silkroad dark and light gibi neden hala herkes yeni servera gecipte orada lvl kasma pesinde?

Not:Sane ne gibi anlamzsiz post atacaklardan hic atmamalari önemle rica olunur...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 24 Kasım 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Evet arkadaslar herkesin bildigi gibi yeni server bugün acildi (cok sükür) peki herkes bu oyundan bi sekilde sikayetci iken ve ortada yeni oyunlar varken silkroad dark and light gibi neden hala herkes yeni servera gecipte orada lvl kasma pesinde?

Not:Sane ne gibi anlamzsiz post atacaklardan hic atmamalari önemle rica olunur...

Ujiom bu şeye benzedi , köy şehrinden aradığını bulamayıp taşı toprağı altındır deyip istanbula göç etmek
beramus ilk açıldığında bi sürü kişi beramusa geçmişti , ne değişti ? hiç bişey hatta daha beter oldu beramus rezalet bi server oldu olympiada öyle olcak merak etme[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 24 Kasım 2005 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 24 Kasım 2005 23:41 tarihinde demiş ki:

Not:Sane ne gibi anlamzsiz post atacaklardan hic atmamalari önemle rica olunur...

Çok haklısın. Dupeymiş skillbugmış, allybug mış, clanbug mış, kosp muş, koxp muş oyunun oynanıcak bana göre hiç bi tarafı kalmadı. Yeni server açarak boşuna masrafa girdiler bence. Bütün hakkıyla oynayanlar bu oyunu bırakır ve ortalığı hileciler kasıp kavurur. Cz de 25k hp ile ben sana 2k vurdum sen bana 5 k vurdun muhabbeti yapar dururlar...[signature][hline]Server: Diez
Nick: _AxeL_
LvL: 55
Clan: şu an yok
Sosyal ağlarda paylaş

Burada neden sizce 100 lerce topic açıldı çıldırdı millet? Ares Diez gibi oturmuş serverlerde umduğunu bulamayanların orada kral olacağını sanmasından... Ama yanılıyorlar.

Çok basit bir örnek ile açıklayacağım

Ebayde Ares'te lvl 65 bir char en kötü 650-750 dolar/1500 doları bulabilecek fiyatlara kadar çıkıyor.

Cyber'da yepyeni bir server olmasına rağmen yani yüksek bir chara sahip olmak çok harika bir şey iken: 250-350 dolar/ Hatta 150 dolara bile bulunuyor. Dupenin yoğunluğu macronun farkedilmemesi bu fiyatları etkiliyor...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Hah, spell i cast edene kadar zaten öldürüyorlar worm' u..

Level 2 oldum bıraktım. Ha bi de kekurikekukaka ya saldırırken 80 kişinin arasından bana vurdu. O da ayrı bi tartışma konusu.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...