Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KARAKAN

elektrot

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar bizde kendi halimize bi clan kurduk ^^
clan ismi geyik olsun dedik ^^ biraz kro kacti ^^
bizde KAIN serverinde yeni arkadaslar ariyoruz ^^
biz su an 4 turk arkadas olarak oynuyoruz
KAIn serverine girerseniz beklerim isimlerimizi yaziyorum

simsek 63 blade dancer
bebekurt 61 bounty hunter
tarkan 61 swordsinger
yakarim 60 prophet(buff bot)
sthilarion 56 treasure hunter

bi de adas oyuna gelmiyorsun bari msn e gir biseyler yap irtibati koparmayalim hocam :)[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
valla aslında vaktimde bol işim gereği sabah9 akşam 11 bilgisayar başındayım boş sayılırım bi acc buluyum ben katılırım aranıza sthicim bekle beni :) ekim krosud abaşlarmıki tekrar acep wowu bırakıp peka-arthad ikilisi strikes back yaparız :)
Sosyal ağlarda paylaş

hocam gordugun gibi lvl 61 prophet var swordsinger bladedancer var bizde bi fighter lazim archer tank yani cok da guzel ortam sthilarion su an oynayamiyor ama bu aralar gelecek geri ^^bos account vardir yaa hocam koskaca l2 yetkilisi karizmasi yeter ^^[signature][hline]TaRKaN 60+ sws of KAIN
Yakarim 60+ power lvler
MaZuT 6k hp 3k cp(lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hayirli olsun arkadaslar.
valla bende gelmek isterim ama Dark and Light i bekliyorum eger bekledigim gibi cikmazsa kesin aranizdayim :)

ama benim charlar bartz da ve teon da eger teon daki item veya parayi aktarma yolu bulabilir ve gelirsem rahat baslarim.. ;)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar l2 oynayıp ta dark and light gecen iki rus arakadış war inannılmaz salak bi mmorpg diolar dark and light için ama ben oynamadım gene bilmiorum bu arada mmorpg içeri olan bir çok siteyi gezdim ( yani bu sitelerde bu türdeki oyunların nerdeyse hepsini oynamış yada en azından tester olarak bulumuş tiplerin yazdığı yazılar ve tavsiyeler bulunuyor) dark and light ve diğer mmorpg türü oyunlara puanlama yapmışlar everquest, guildwars, city of hereos( ve diğer formatı), wow, l 2, anarchy online, swg 10 üzerinden 7 puan ve üstü alan mmorpgler diğer yandan dark and light D&D Online( ben bu oynun aşmış olacağını düşünüyordum çünkü yaklaşık 6-7 senedir masaüstü frp oynuyorum forgotten realms ın iyi bi taban oluşturduğu kesin ama oyun ama eleştireler çok kötü yönde) 4 puan bile alamamış bilmiyorum gene de oynamak lasım ama şöyle ki l2 deki grafik motoru hiç bi mmorpg de yok bence l2 ye bir kaç güzel değişiklikle önümüzdeki 10 sene bile oynancak hale getirilebilir ( ultima online gibi ) saygılar bu arada always coca cola diil always l2 :D[signature][hline]Use Condom Be Safe H.I.V
Sosyal ağlarda paylaş

pvp icin adam lazim ^^
bircok ally den teklif alliyoruz fakat insan azligindan dolayi girmek istemiyoruz soyle bi kac kisi daha olsak kirip gecirecez ortaligi ,Bow of peril recipe ararken resmettigim bi foto daha
keske bi kac kisi daha olsaydi bu karede ^^
[signature][hline]TaRKaN 60+ sws of KAIN
Yakarim 60+ power lvler
MaZuT 58+ power lvler(lvl7 craft),at kain

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
efendim clanimiza 2 turk arkadas daha katilmistir ,daha yeni basladilar oyuna :)ama kaptilar oyunu ^^

http://i7.photobucket.com/albums/y292/kopekolduren/shot00102.jpg

http://i7.photobucket.com/albums/y292/kopekolduren/shot00104.jpg

[ Mesaj 18 Şubat 2006, Cumartesi - 02:07 tarihinde, kopekolduren tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...