Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.O.A.D dikkatimi çekti?

daron

Öne çıkan mesajlar

Alexi sevmene karışmam, ama adamların müziği iyi değil. Ve her zaman saod hakkında söylerim, biri bunların müziğine iyi diyorsa ya müzik bilgisi azdır, ya da bir arkadaşı başlattığı için sevmiştir. Ben böyle başladım soad a, arkadaşım önerdi. Ama sonra başka bir arkadaşım Opeth i önerdi, arındım. Ne kadar kötü bir grup olduğunu gördüm.

Bob Marley'e de otçu diyorsun, ama 30 sene sonra Bob Marley hala dinlenecek, hatırlanacak ve sevilecek, fakat soad ın s sini hatırlayan olmıcak, bunu söylerim ve iddia ederim.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 23 Şubat 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
Alexi sevmene karışmam, ama adamların müziği iyi değil. Ve her zaman saod hakkında söylerim, biri bunların müziğine iyi diyorsa ya müzik bilgisi azdır, ya da bir arkadaşı başlattığı için sevmiştir. Ben böyle başladım soad a, arkadaşım önerdi. Ama sonra başka bir arkadaşım Opeth i önerdi, arındım. Ne kadar kötü bir grup olduğunu gördüm.
]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Hmmm.Adamalrın müzikelri o kadar iyi değil tamam.Ama abzı şarkıalrı oldukça güzel oluyor(Aerials spiders sonra şu nuguns dan sonra çalan şarkı(bakmaya üşendim şimdi kalkıp kaset kapağını aramak uzun iş)Ben grubun sadece yayınlanan şarkılarını dinleyip karar evrmeyin derim.Ha grup hakkında bilginiz vardır şarkıalrını dinlemişsinizdir.Beğenmediyseniz karışmam.Ama grubun sadec 1-2 parçasını dinleyipte yorum yapanlar ne demem gerektiğini bilirler[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

Solufain bi aralar grubun tüm şarkıları ben de vardı, hala mp3 cdllerimden birinde arşiv olarak duruyor. Başka bir soad topicinde belirttiğim gibi, bir arkadaşımn önermesi ile dinlediğim için güzel geliyordu, fakat sonra daha başka bir arkadaş Opeth i gösterdi ve ben doğru yolu buldum, anladım ne kadar kötü olduğunu.

Opeth dinledikten sonra hala gelip iyi diyebilen varsa soad'a kınarım o kişiyi.[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Sosyal ağlarda paylaş

Volfied ben sadece takılmıştım sonundada =) var dikkat ettiysen.

Evet bob dinlene bilir 30 sene sonrasına kadar kadar SOAD unutulabilir evet.

Şimdi ben seviyorum ve dinliyorum.Bazı parçaları güzel.

bende sonsuza kadar Vivaldi,Bach,Beethoven,Mozart dinlenicek diyorum.[hline]Alexi Septimus , Necromancers

Maccalagoth Elder , Level 34 Paladin UK-Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...