Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.O.A.D dikkatimi çekti?

daron

Öne çıkan mesajlar

www.systemofadown.com'da ekiden message board'da Turkey yoktu,ama şimdi var neden acaba sevmeye mi başladılar bizi :)
yoksa formalite icabı mı?allah allah......[hline]Father, Father, Father, Father,
Father Into your hands I commend my spirit,
Father, into your hands....
Sosyal ağlarda paylaş

O doğru, bi aerosmith - hole in my soul dinledikten sonra ben zamanımı soad a mı harcadım diye yakınıyorum, bence kötü müzik yapıyolar, seven varsa bişi diyemem, ama bi arkadaşımın dediği gibi: "Opeth i bi kere dinledikten sonra hala soad dinleyebiliyorsan Opeth i anlamamışsındır"

Gürültü geliyolar, ha Opeth ne alaka diiceksiniz, ona gürültü diyip soad a müzik diyenler gördüm, o yüzden ööle bi örnek veriyorumi eğer gerçekten bize karşı olan propagandaları bittiyse (ki düşük bi ihtimal) negzel[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu

Hiç sevmem yazım hatalarını, geç olsa da... /Volf

[Bu mesaj Volfied tarafından 21 Şubat 2003 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bikac sarkilari güzel ama cok bayıldıgım solenemez genelde chop suey nin ayri bi anlami wardir bi de phsyco nun okadar..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca şimdi dikkatimi çekti daron imzana yazdigin sözler isanın carmaha gerildiginde söledigi sözlerdir deamıyla birlikte bunu bil de belki değiştirmek istersin..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 22 Şubat 2003 11:16 tarihinde demiş ki:
sallayın bu grubudaha iyileri varken her zaman daha iyisine...
sizi Nightwish dinlemeye davet ediyorum[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

o kadının sesi kulağımı tırmalıyo... bence siz en iyisi Britney Spears dinleyin zuahhaha[hline]....
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı şarkıları cidden güzel oluyor(spiders aerials falan)Ama şarkıalrıdna gürültününde eksik olmadığı bilinen birşey(jet pilot mesela.İlk dinlediğimde kafam ağrımıştı:D)Bir ara türk bayrağı biel yakmıştı bu elemanlar.Yani yaptıkalrı müziğe saygım olmasa.....Ama benim için hayatları önemli değil.Bir işi düzgün yapıyorlarsa özel hayatlarında istedikelrini yapabilirler(nasılsa cdsine 20 milyon verip almıyorum ehuahah)Bu arada Nightwish i severim.Britney den nefret ediyorum(get me baby one more time vardı bi tek hoşlandığım)NİGHTWİSH DİNLEYİN DİNLETTİRİN:HATTA HAGGARD DA DİNELYİN DERİM[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 22 Şubat 2003 11:12 tarihinde demiş ki:
Abi adamların müziği para için yaptığı burdan belli... Biz türk düşmanıyız diyip türkiye ye orjinal CDlerini satıyolar... SAçmalık...[hline]....

tam olarak sacmalik degil... turklerden nefret ediolar die turklerin uzerinden para kazanmaktan nie vazgecsinlerki. Gayet mantikli hatta "hem nefret edioruz hem paralarini alioruz"[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...