Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UYARI!

Korku

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar bugun antivirüs prg. ve Services pach kapatmak zorunda kaldım.
Localhosttan yayın yapıyordum cunku..
O arada paticikte dolaşırken bir site wardı tıklıyınca kucuk bir kare çıkıyordu hatta bir kısmımız resset atmak zorunda kaldım filan yazmıştı o site virüslü bir site imiş malesef..
Lamer masa ustune not bırakmışş..

UYARI.
Bu siteyi 10 kişi vermezsen akşam pc format atarım..

Allahın lamerii :) At hadi lamer bekliyorum...
Artık paticiktte dolaşırken Son seviye guvenlikle dolaşacam..
Virüs yiyenler..
C içine atıyor.
system.exe
system32.exe
Bunları sılın..+Expoler geçmişini temizleyin Sorun kalkacaktır.
birde firewall lazım :))[signature][hline]Her Konuda Çok Haklı Olduğum Gibi Bu Konudada Kendime Çok Hak Veriyorum.

Konu:Hayat Gırgır Ben Elektirikli Süpürge.
Sosyal ağlarda paylaş

Yemişim Expolidleri Neo Monitor diye bir olay var..
Lamerin geldiği adresi sana veriyor sende karşı attack için harekete geçiyorsun sana girdiği portu bellii..
netstat -n komudu ilede olayları dahada netleştiriyoruz.Onun kullandığı port'u buluyoruz ondan sonra Pc reset attıp Linux Moduna Geçiyoruz Sonrada Lamercikle dalga geçiyoruz : PPp[signature][hline]Her Konuda Çok Haklı Olduğum Gibi Bu Konudada Kendime Çok Hak Veriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Onun senin üzerinde kullandıgı port u görebilirsin güvenlik için tamam ama onunla dalga gecebilceğini sanmıyorum.

Karşındaki kişiye bağlı gerçi dediğin gibi lamerse oke ama ileri düzey biri ise ben olsam güncellemelerimi yapar açık portları kapatırım.[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- Online Oyun Tanıtımları
4- Ucretsiz Blog Hizmeti
Sosyal ağlarda paylaş

İçin rahat olsun kardeşim..Boşuna okumadık..Tahsilimi açıklamakta istemiyorum lamer kendisiyle grur duyar.
+ileri duzey bir insan bole lamerce işlerle uğraşmaz..
Gerekirse ISA dikerim Muahah abartı oldu ama xD[signature][hline]Her Konuda Çok Haklı Olduğum Gibi Bu Konudada Kendime Çok Hak Veriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...