Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl modem port açmak ( Bütün Markalar)

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s eiwalla ya cok süper yardım ettin saatlerce ugrastım baska yollarla en sonunda yeni nesil modemdir hedesini gördüm ve senn bu acıklamana rastladım hersey yoluna girdi, bir sorum olacak ama; bu 6662 6672 vs. girdigimiz degerler acacagımız port üzerinden baglanacagımız programda yer alan degerler ve atıyorum tamamen xxy die bi prog. için yapcaz bunu degerleri 12345 aynen bir tane daha acıp 12345 mi yazacagız bu 6662 6672 vs. yazdıgımız yerlerde :) [Hardwareden anlıyorum ama software ve internet beni yıkıyor]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm blackchaos'un dediğine ekleme yapiim. rule id'yi birer birer değil de beşer beşer yükseltirseniz ilerde daha rahat olabilir. çünkü öncelik sırası o. aynı portla ilgili başka rule eklerken falan ondan önce yazmanız gerekebilir. bi kere başıma geldi de...[signature][hline]enjoy the silence arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
D-Link G604T wireless adsl router

hadi bakalım işin içinden çık çıkabilirsen. yok kardeşim hiç bi yerde :D valla bi bilgisi olan varsa ve o bilgiyi paylaşmak isterse buyursun ;)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Dyna dediklerinin hepsini ayenn yaptım ama hala W3'te server açtığımda insanlar oyuna giremiyor...

Modem de speedcom. Eksik bişey de yapmadım. Kafayı yemek üzereyim!!!11[signature][hline]Quisalan Elevas!
Our love, forever...

I`m in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight

[Bu mesaj Dynun tarafından 24 Kasım 2005 10:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...