Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netten Evleniyoruz, Hemde Allah'ın Emriyle :/

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Nette gezinirken meşhur gugıl reklamlarına rastladım,

Tıkladım meraktan nasıl oluyo diye, aa bi baktım sesli evlenme hedesiymiş.

said:
2 Gönül 1 Olunca
"Sesli Evlilik Servisi" Nedir?

Üyelerin kendi sesleri ile eş adayı arama ilanı yayınladıkları, birbirlerine kendi sesleri ile tanışma mesajı bıraktıkları bir eş adayı arama ve bulma servisidir.

Sesini Duyun, Sesinizi Duyurunİlgilendiğiniz ilan sahibinin sesini duyar, bıraktığınız tanışma mesajınızla sesinizi duyurursunuz.

Farklıdır
Bilinen evlilik sitelerinden çok farklıdır...

Güvenilirdir...
Üyeler kendi sesleri ile eş adayı arama ilanı yayınlarlar. İlanla ilgilenen üyeler de yine kendi sesleri ile tanışma mesajı bırakırlar...

Hızla Sonuca Ulaştırır, Zaman KazandırırÜyeler birbirlerine sesli mesajar göndererek hızla tanışırlar.

2001 Yılından Bu Yana...
İlk ve Tek Türkçe "Sesli Evlilik Servisi" olan 2Gonul1Olunca.com 2001'den bu yana hizmet vermektedir ve... »

Servis Telefon Numarası : 0546 321 00 00
Servis numarası; iş telefonu, ev telefonu, Turkcell faturalı hat, Turkcell kontörlü hat, Telsim faturalı hat, Telsim kontörlü hat, Avea faturalı hat, Avea kontörlü hatlardan aranabilir. Ayrıca... »»»

Ülkelere göre eş adayı arayanlar

Türkiye (3266)
Almanya (27)
KKTC (21)
İngiltere (19)
Hollanda (13)
Fransa (7)
Danimarka (4)
İsviçre (4)
Belçika (4)
Avusturya (2)

Ve bu kadar insan harıl harıl eş arıyorlar sanal alemlerde, yalnız ilgimi çeken nokta "Allah'ın emri Peygamber'in kavliyle" ibaresi ;)

" Evett bizim çocuklar camfrog'da sevişmişler bize zurna'da OP vermek düşer "

P.S : LINK belkim lazım olur ;);)[signature][hline]Güzel Sözler Arşivi karala bişiler

[Bu mesaj AthleT tarafından 23 Kasım 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kabaca bir göz gezdirdim. Anladığım kadarıyla iş yapan, para kazanan bir site. Demekki insanlar ihtiyaç duyuyor böyle şeylere, site sahipleri de ihtiyacı karşılıyor.

Sadece ülkemizde olan bir şey de değil ki hem. Dünyaca ünlü bride.ru var bu amaç ile açılmış sitelere örnek olarak. Bunlar işi biraz daha ilerletip ses olayına girmişler. Bereket versin, ne diyebiliriz başka :)
Sosyal ağlarda paylaş

lol hatta lol kesmez ehuehaueehua. Yazık lam yazık :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zehirsiz, 23 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
ya sapıkmısınız kardeşim illaki ülkenize bokmu atcanız
türk sitesi diye türkiye 1.
mantığınız almıyomu ya ne beyinsiz insanlar var sizin gibiler yüzünden böyle işte!

oh be boşalttım içimi

[Bu mesaj Zehirsiz tarafından 23 Kasım 2005 22:32 tarihinde değiştirilmiştir]

zehir saçma yau[signature][hline]rotflmaowjjtumaasipbtdbuma:
rolling on the floor laughing my ass off with jenna jameson's tits up my ass and screaming in pain because tits don't belong up my ass

Its Stiflers Time, Baby!

Sosyal ağlarda paylaş

hmm hemen evlenebilirim :-p[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...