Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım plss

tatliqisqapat

Öne çıkan mesajlar

said:
Lanetolsun, 24 Kasım 2005 04:40 tarihinde demiş ki:
arkadaşım ben orda işin gırgırındaydım informer bayadır goruyom kanım kaynadı belki ben onla bu sekilde konusuyorum sana ne oluyor annamadım 32 yasımdayım diyorsun ilk once kucuklerini saygıyı oren gençtir diyip geçmen lazım senin.

Gençtir diyip geçmem lazım? Sana biri doğruyu göstermez ise sen bu halinle kalırsın ama... Çünkü bana da biri doğruları gösterdi. Türk insanının en büyük sıkıntılarından biri var sende... Doğrular gösterildiğinde itiraz etmek ya da kabalaşıp terslenmek...Bence düşün bunun üzerine bana terbiyesiz dedin ama ben sana hiç bir şey demedim. Bilmem dikkat ettin mi? Konuşurken biraz dikkat etmeyi öğrenmeli...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

yaf bu yalvarma olayi nedir newbielerdeki delircem ya...
''AGA NE OLUR LUTFEN AGA NE OLURR..''
oyunda bu gibi pmlerin disinda pm gelmes oldu tanimadigim adamlardan ha bi de bunun benzerini bu gun bi televisyon programinda gordum bi kanalda mehmet abi erbil in bi programi denk geldi ismi aklima gelmicek biraz bakiyim dedim kadin telefondan arabayi alabilmek icin yaklasik 20 kere ne olur 15 kere lutfen dedi ve yani program ne kadar sacma olsada bunu izleyen bi suru insan vardir yoksa bile orda en az bi 50 kisi seyirci olarak bulunuodu insan hic mi utanmaz o kadar insanin onunda yalvarmaya...[signature][hline]o_0

said:
bilinc, 24 Kasım 2005 04:46 tarihinde demiş ki:
Yok benim bitti konuşmam gereken lafı ettim.

Bu arada info post kasma aşkına stickylik bir iş yaptın yani. Murtazaya söleyek de sticky etsin bunu.

umarım :D[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

kullandıgın resim kayıt türünün jpg olması lazım , şu an upload etmeye çalıştıgın dosya bmp formatında , onu paintte farklı kaydet menüsünden jpg yapıver öyle upload et, imageshack in upload kapasitesi 1mb max[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lanetolsun, 24 Kasım 2005 04:47 tarihinde demiş ki:
peki neden bana oyunda boleleri ile uraştıgımız yetmiyor gibi laflar ettin? hem suclu hem güçlü hey allam ya

bende yapamıyommmmmmmmm nasıl oluyor resimli annatım yokmu yawwwww

plsssssssssssssssssssss plssssssss resimli annatım informer plssssssssssssssssssss 2 dk almaz plssssssss

daha once hiç yapmadımm yaw annaıyomm resimli annatımı yokmu iformer becerikli bişeye benziyor yapaarmısınız 2 dk

bunlar oyundaki bir takım insaları anımsatıyor bana da ondan ötürü...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 24 Kasım 2005 04:57 tarihinde demiş ki:
said:
Lanetolsun, 24 Kasım 2005 04:47 tarihinde demiş ki:
peki neden bana oyunda boleleri ile uraştıgımız yetmiyor gibi laflar ettin? hem suclu hem güçlü hey allam ya

bende yapamıyommmmmmmmm nasıl oluyor resimli annatım yokmu yawwwww

plsssssssssssssssssssss plssssssss resimli annatım informer plssssssssssssssssssss 2 dk almaz plssssssss

daha once hiç yapmadımm yaw annaıyomm resimli annatımı yokmu iformer becerikli bişeye benziyor yapaarmısınız 2 dk

bunlar oyundaki bir takım insaları anımsatıyor bana da ondan ötürü...

ppfffff aßi uzatmayın Konuyu yaa.. Uzatmak İstiyorsanız Lütfen özeLden konu$un ßurda konu$mayın..[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben tamam bitirdim diyorum adam hala suçlu güçlü diyor ona açıklama yaptım bende. Ne özelden konuşacağım ayrıca anlamıyor nasıl olsa ya da ben anlatamıyorum...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...