Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kusura bakmayın bole baslamak istemezdim ama

ARES_ShadowMan

Öne çıkan mesajlar

2 hafta once apos partydeyken biri geldi ve cok ısrarcı bir sekilde elimde senin boss keserken cekilmiş fotoların var sana gondermek istiyorum dedi yarım saat basımdan gitmedi en sonunda sıkıldım ve bi mail adresi verdim ve bugun maillerime bakarken birde ne goreyim adam ayrı ayrı maillerden trojan yollamıs bana sozde charı hacklicek XD
ama bi mail adresi dikkatimi cekti o yuzden bu foruma uye oldum zaten uye adımda kullanılıyomus...
[email protected] bu adrestende trojan yollanmıs merak ettigim sey bu mail adresinin bu site adminine ait olup olmadıgı ???? eger bu sitenin adminine aitse şiddetle kınıyorum ve kendi kasamıyosa ben ona bi char hediye edeyim diyorum herkese saygılar
( cevaplarınız yarın okuyacagım)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 23 Kasım 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
istedigi her adresten yollar isterse [email protected] adresindende yollar bence fakedir yani takma o kadar buranin webmasteri o kadar lamermidir sence :)

fake yollamıs demiyorum trojan yollanmıs diyorum ayrıca fake ve trojanı birbirinden ayıracak kadar bilgim var fake sadece url safası goruntusudur trojan iste bir cesit ufak virus yani dosya!!! bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cagr1, 23 Kasım 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
bana daha once gelen mailleri gosdersem ve gonderen k2 network'e ait mail adresleri baska mail uzerinden mait atmak artik cok kolay bebek isi hatta .. seninde boyle bi tuzaga dusupde bu topic'i acdiqin icin biraz bilgilenmen lazim oyle dusunuyorum..

baska bi mail uzerinden dosya gondermek muhahaha sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Fake olan mailin içeriği değil zaten mailin kendisi.Şu an istediğin mailden istediğin kişiye mail gönderebilrsin.
banadaacıyınbirazburasısadecepaticikkobölümübizlerdesadecepaticikkobölümü[email protected][signature][hline]i miss you

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 23 Kasım 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 23 Kasım 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
Basit ßir php code.
İstersen mail adresini ver sana [email protected]
adına mail çekim yada [email protected] [email protected]
istedigin domain adına

arkadaslar size sadece guluyorum gonderilen bir php veya html deil bildigimiz trojan serveri yani keylooger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ARES_ShadowMan, 23 Kasım 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
said:
CursetH, 23 Kasım 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
istedigi her adresten yollar isterse [email protected] adresindende yollar bence fakedir yani takma o kadar buranin webmasteri o kadar lamermidir sence :)

fake yollamıs demiyorum trojan yollanmıs diyorum ayrıca fake ve trojanı birbirinden ayıracak kadar bilgim var fake sadece url safası goruntusudur trojan iste bir cesit ufak virus yani dosya!!! bilginize

fake dedigim maili fakedir yani sahte : ) trojan kısmını anladım yani ;) istediin mailden mail atarsın yani zor deil...[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 23 Kasım 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
Basit ßir php code.
İstersen mail adresini ver sana [email protected]
adına mail çekim yada [email protected] [email protected]
istedigin domain adına

ceek gayet aciklayici solemis.bendede bole ufak bi program vardi .okuldan arkadas 2 dk ya yazivermisti.bu cok basit bisey abi.istedigin yerden gondere bilirsin tamamen senin elinde ne yazcagin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...