Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik anı pls...

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Beyler şimdi para kasıyom abys gemde 0 abys gem 1 org çıktı. Orda buffer vardı adama dedim parit at buf ver çık dedim oda ok dedi.sonra org vurdum geberdi 3 org çıktı bende o sırada kutu açıyodum 3 ündende abys gem çıktı ne oluyo bu servere anlamıyorum 3 kasadanda 3 absy gem inanmassanız inanmayın sizinde başınıza enterasan gelen olayları buraya yazın saygılar...[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek yaşadıgım bir olaydır :

Colony zonede arkadaşımla deathknight keserken bir an dinleneyim dedim . Arkamı bir döndüm bir orc warrior ve priest deruvish kesiyorlar.Bi baktım orc warrior sprint kullanarak bize dogru geliyor , o an dona kaldık , ben arkadaşıma bak bak geliyor diye mesaj attım tam o sırada çekilmiş bir photo.Ben kaçmayı başardım ama arkadaşımı öldürdü adam :)

[spo1=ZUAHAHAH :D][[/spo]

[Bu mesaj Sphere tarafından 23 Kasım 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

yusuf yusuf oldugum an . Gerçekten admin zannettigim adam admin değilmiş , disconnect olmuşum ama oda adamın şansına :D
Banlandım zannetmiştim

[spo3=admin][spo1=ADMIN][/spo]

Çin serveri toplu koxp ash kesme partisi .Bu arkadaşlar 24 saat ashlerde level kasıyorlar , neylemi Solid , ignition adlı büyüler ile kesiyorlar . Bufcular tak buf bitince bufluyo .

[spo2=hileciler][/spo]

[Bu mesaj Sphere tarafından 23 Kasım 2005 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sphere tarafından 23 Kasım 2005 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...