Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burn_tr den açıklama ....

SeCTioN

Öne çıkan mesajlar

şimdi sıra bende burn_tr de sanırım

şimdi bastan soleyım mehmet 000 fatal vs ben bıseydıyemem burn_tr yanı benım yakın bı arkadasım oldu uzun suredırde zaten ılgılenmıyorum LIGHT DRAGON adlı kısı 3 ay once yaptıgı bu yanlısı DOLANDIRICILIGI NEDEN SIMDI YAZDI BILEMIYORUM COK DA KOMIK BI DURUM benden alıp kaçtı bunu herkes bılıyor KI BENI cok kısı tanır kımseye bı zararım olmadı bu gune kadar sevenımde sevmeyenımde vardır ben herkesı sevıyorum gercekten sımdı bunu neden acıp benım UZERIMDEN ISIM YAPMAYA CALISIYOR BU SAHIS bılemem LIGHT DRAGON ICIN SOLUYORUM BENI TEHDIT EDEN KIMDI :) BILMIORUMDA ben kımseye verdıgımı ıstemedım FATAL POLFONIK GS BOZI TALKATIVE EXCLAMATION UCUNCU DELI JEUSKANCE DREAMLOVER JOEY TOTOSH UJIO yıgıt12 by mad BANDIT LACHESIS CAESARS PROMIS NINJAX KLEANTHIS AURA HYPER SEYNEYM sanırım sayısını unuttum o kadar cokkı... eskıden berı benım spot da olan kısıler lutfen benım ıcın yorum yapsınlar... uzucu tabı BENIM ARKADAŞIM ÖLMÜŞ OYUN UMRUMDA DIIL ...

BURN_TR kımdır nedır merak eden soran gelsın tp kapısına sorsun demekkı ıyılık yap kotuluk bul... lıght dragonu destekleyenler ıcınde bısey dıyemem cunkı arkadas arkadası bazen haksızda olsa desteklıyor...bu arada mehmet 000 ı hıc desteklemıyorum

neryse kısaca herkesı sevıyorum... cenazem var basıt ıslerle daha cok uzulemem...[signature][hline]server:Ares
Level 62 %51
Elemental lord
Np:52k ( neyle kescez bırbırımızı sılahmı bıraktı)
SILAHLANMAYA HAYIR DEDI GM....
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yazmak ıstedım lıght dragonu cok severım HACKER FILANDA DEGIL MEHMET 000 COK dengesızlık yapmıs ole soylemekle... neden kızgınım onuda bılıyor... o ıstedıgını soleyebılır lvl 60 olana kadar benımle spotdaydı sanırım gereksız bı topıc acmıs ama gercekten sevdıgım bırısı...[signature][hline]server:Ares
Level 62 %51
Elemental lord

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 22 Kasım 2005 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Genuine tşk dostlar saolsun... bılıyorum cok zaman oldu gorusmeyelı... beyogulları elena_mage burdasınız sanırım sızdende cvp beklıorum ozellıkle beyogulları...[signature][hline]server:Ares
Level 62 %51
Elemental lord
Sosyal ağlarda paylaş

Burn_Tr'i bende tanirim . Simdiye kadar bir herhangi bir ters lafini duymadigim efendi birisi. Ama item verme olayinda bir hata var sanirim :) Simdiye kadar kendisinden item almis degilim. Ki aramizdaki dostluk bunlarin lafini yapmaya degmez.[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdakı nıcklerden bırısıyse onemlı bı olay yok tanıdıklarımızı yazdık onlarda burnle ılgılı yazdıyor acık bı meydan...

BU ARADA RTK cafe ılgılı benım kuzenım yazmıstı onun dusunduklerı ayrı onu bılemem bu nıck kuzenımın...
benım gorusumu soleyım ben gıttım arkadaslarla tanısmak ıcın sımdı dupe yaparlar sunu yaparlar bunu solerler dıyemıcem cunkı rtk cafe sahıbı olgunca bı acıklama yapmıs uzerıne yorum yapamıcam bu BURN_TR nın dusuncesı...sonucta ordan gecım saglayan bırısı ortam ıyı tanıdık cok guzel duruyor...[signature][hline]server:Ares
Level 62 %51
Elemental lord
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyuna gırelı sadece bır kac ay oldu fakat cok kısıyı tanıdım bu kısa sure ıcınde bunların arasındada tanıdıgım en ıyı ınsandır burn_tr sımdıye kadar hakkında yaptıgı ıyılıkler harıcınde ne bısey duydum nede gordum bos ıftıralara gerek yok ad karalamak ole kolay deıl herkes kımın ne oldugunu bılıyor fazla bısey yazmak ıstemıyorum ama yınede yazmadan duramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

kondes :)))) ya neyse fatal ks yaptıgı ıcın lıghta sımdı sölemısım gıbı solemıs lıghtda yazmıs sallama bos ısler ...
RuneLaFey COK IYI BIRISI hatta gorduklerım ıcınde en ıyılerınden ıtem yad abaska bıseyın lafı hıc bı zaman olmadı olamazda zaten. BANDIT zaten super bı ınsan yalnız arenada benı kesmesıne kızıyorum :)...

[signature][hline]server:Ares
Level 61 %76 lvl dustum bug yuzunden...
Elemental lord
Np:52k

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 22 Kasım 2005 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya allahım ya suc ustüme kaldı lıght ben sana burn suan hala sana serefsiz diyo dedım mi alla bi yerinden uydurup benım laflarımı yanlıs anlıyorsun sonra 4 ay oncekı konuyu bıdaha acıyosun
Burna kımse laf atamaz çünkü çok iyi birisi burda ona buna bok atmayın lütfen[signature][hline]Name: FATAL
Clan : DeaTH_STaRe
Server: Ares
Lwl : 61
Np : 1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 22 Kasım 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
gunes balcikla sivanmiomus olayin ana temasi bu Rofl.. [/quote

artık sen sıktınb ama bilader.. yani en sonunda sana ana avrat kayacam onu istiosun.. her yazdığım şeye laf atıosun demek.. peki.. madem o kadar delikanlısın madem dalga geçebileceğini zannediosun real den sen bi yer söle bi görüşelim bakalım neymiş derdin.. ha bu arada eğer gelemiceksen sorun deil ben gelirim.. ama şimdi biliorum sen gene kıvıracaksın dansöz gibi oyunlara başlicaksın.. çünkü neden? YEMEZ.. eğer varsa cesaretin bi de karşıma çık söle.. tabi büzük yetiosa..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

FATAL POLFONIK GS BOZI TALKATIVE EXCLAMATION UCUNCU DELI JEUSKANCE DREAMLOVER JOEY TOTOSH UJIO yıgıt12 by mad BANDIT LACHESIS CAESARS PROMIS NINJAX KLEANTHIS AURA HYPER SEYNEYM sanırım sayısını unuttum o kadar cokkı... !!!! eskıden berı benım spot da olan kısıler benı az cok bılen kısıler ...

NOT: cumle dusuk olmus buyazdıklarım cok sevdıgım benı az cok bılen arkadaslarım tabı bı kısmı bunlar...[signature][hline]server:Ares
Elemental lord

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 22 Kasım 2005 23:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 22 Kasım 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
said:

artık sen sıktınb ama bilader.. yani en sonunda sana ana avrat kayacam onu istiosun.. her yazdığım şeye laf atıosun demek.. peki.. madem o kadar delikanlısın madem dalga geçebileceğini zannediosun real den sen bi yer söle bi görüşelim bakalım neymiş derdin.. ha bu arada eğer gelemiceksen sorun deil ben gelirim.. ama şimdi biliorum sen gene kıvıracaksın dansöz gibi oyunlara başlicaksın.. çünkü neden? YEMEZ.. eğer varsa cesaretin bi de karşıma çık söle.. tabi büzük yetiosa..

hahahahahaha hastayım bu sanal tartışmaların adres ver geleyim oraya yarayım kabağı, yer mi yemez mi, aldı hede üstü hüdü, klavye delikanlsı vs vs diye biten sonlarına...ne gergin milletiz yahu...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 23 Kasım 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 22 Kasım 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
said:

artık sen sıktınb ama bilader.. yani en sonunda sana ana avrat kayacam onu istiosun.. her yazdığım şeye laf atıosun demek.. peki.. madem o kadar delikanlısın madem dalga geçebileceğini zannediosun real den sen bi yer söle bi görüşelim bakalım neymiş derdin.. ha bu arada eğer gelemiceksen sorun deil ben gelirim.. ama şimdi biliorum sen gene kıvıracaksın dansöz gibi oyunlara başlicaksın.. çünkü neden? YEMEZ.. eğer varsa cesaretin bi de karşıma çık söle.. tabi büzük yetiosa..

hahahahahaha hastayım bu sanal tartışmaların adres ver geleyim oraya yarayım kabağı, yer mi yemez mi, aldı hede üstü hüdü, klavye delikanlsı vs vs diye biten sonlarına...ne gergin milletiz yahu...

gerginlikle alakası yok.. bu mesajı yazmamın bi nedeni var.. ben hangi mesaja cvp yazsam bu arkadaş saçma sapan cvplar yazıo.. artık sabrım kalmadı.. burdan ana avrat kaysam kendimi banlatırım yazdıklarımı da o okuyamaz.. en ii si neyse derdi (pm atarım cvp vermez biliorum) yüzyüze gelelim de bi konuşalım.. ama gelmez o ayrı..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

bence arkadaslar burn_tr nin anlattıgı hersey dogrudur herkese yardım etmiştir bende sayidim o light dragonun yaptıgı ibneligide biliyorum onunla konusmustum clanına gelcem laflarıyla burn ona yardım etmiş ve o da clandan cıkmıstı bu olayı burnle uzun uzun konusmustum mar10 gelince lan ibne ugur herkesin işine karısma bende kurtaramam kererler seni:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OSMANKEPENEK, 23 Kasım 2005 07:52 tarihinde demiş ki:
Başın sagolsun :(

dragonair gel tabi uzun zaman oldu nerelerdesın beklıyoruz senıde yenıden...

tşk ederim dostlar saolsun...[signature][hline]server:Ares
Elemental lord

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 23 Kasım 2005 09:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...