Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine savaş yine DC yine login failed

Aware3___

Öne çıkan mesajlar

yeni server gelmiş olsa dediğine katılırdım ama bu hata sadece ares için geçerli diil ki bütün serverlarda oluyo hatta geçende bi arkadaş kendi şifresiyle başka bi arkadaşın çarlarını oyuna sokmuştu kendi de bilemedi nasıl yaptığını biz de sadece şunu söledik
NICE SERVERS Isnt it ?[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 22 Kasım 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
bence bu aresteki oyuncuları sogutmak amacıyla yapiliyoo cogu kisiyi yeni servera kaydırmak icin bir sogutma calısması oldunu dusunuyorumm
becerdiler falla ama iyi oldu bu gun butun gun bilgisayar basinda olmama ragmen knight iconuna bile basmadim ve hic bi eksiklikte hissetmedim sanirim yavas yavas sIkIlmaya basladim[signature][hline]o_0

said:
Miqrop_AmidoN, 22 Kasım 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
yeni server gelmiş olsa dediğine katılırdım ama bu hata sadece ares için geçerli diil ki bütün serverlarda oluyo hatta geçende bi arkadaş kendi şifresiyle başka bi arkadaşın çarlarını oyuna sokmuştu kendi de bilemedi nasıl yaptığını biz de sadece şunu söledik
NICE SERVERS Isnt it ?

yeni server gelince oteki serverdakilerde oraya gecsin ve esit player dalimi olması icin böle yapiyolar yoksa yeni serverda inlermi cinlermi oyun oynasınn chyperda acılırken böle yapmıslardı[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: elmorad
np:110 k
karizma +5564654
dip not: damarlarımda akan kan yesil :))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 22 Kasım 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

yorulmadın mı bunu yaparken ?[signature][hline]Clan : _OceaNs_
Sosyal ağlarda paylaş

walla kardeş iiki bu topici açmışsın.. 1 saattir login failed hatası çıkıo karşıma bitek bendemi diye endişelenmeye başladım meyerse bitek bende deilmiş..[signature][hline]ID : AnD_JusTıCe_FoR_ALL
Server : Cypher
LvL : 61
Clan : StolenLifes (Abbys Bizim :D )
Job : Paladin
Np : 48xxx
http://img425.imageshack.us/img425/968/andjusticeforall6zk.jpg

[Bu mesaj 4_f_r_4 tarafından 22 Kasım 2005 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 22 Kasım 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
copy+ paste :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Naber ya[signature][hline]Clan : _OceaNs_
Sosyal ağlarda paylaş

:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D:D :D:D :D :D :D :D ::D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :DD[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...