Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SilkRoad Online Rehber

visaoglu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, bu topiği sadece rehber niteliğinde bir doküman olabilmesi için açtım. Diğer silkroad topiğinde ben oyuna giremiyorum, 3 saatir deniyorum mesajları arasından bilgi edinilebilecek mesajları ayıklamak oldukça zor oluyor o yüzden sizden ricam lütfen buraya 3 saatir giremiyorum, yeni server ne zaman açılacak, gmler oyunla ilgilenmiyor gibi yazılar yazmayalım, sadece oyun ile ilgili değişik karakterler kullanan ve bilgi sahibi olan kişiler bildiklerini paylaşabilisin, ve bilgi edinmek isteyenler de birşeyler öğrenebilsin...

Örnek olarak benim bir sorum var, lvl 11 im ama skill dağılımı konusunda yaptığım seçimlerden emin değilim. Lvl 20 questlerinin birinde %80 skill points restat gibi bir şey var, bu tüm skilleri yeniden düzenleyebilme fırsatı mı veriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarı ile LvL 20 de skill restat vermiyor.Sormuştum çünkü diğer topicde.

Bende Blade warrior kasmıştım ondan biraz bahsedeyim.Şu anda level 15 im.Blade hızlı bir silah.Fire büyülerini kullanıyorum.Ama açıkça söylemek gerekirse pek kullanılası bir karakter değil.Çünkü diğer characterler benim 3 kerede verdiğim hasarı bir kerede verebiliyorlar.Yaratık keserken çok işinize yarayacak bir char çünkü kalkan kullanıyor ve kalkanla ilgili büyüleride bayaa işinize yarar.Yaratıklarla çarpışırken damagei oldukça emiyor kalkan.Hatta giant yaratıkları tek başıma bir kaç potion yardımı ile rahatlıkla kesebilyorum.Blade warrior için tavsiye ettiğim zırh ise garment tipi zırhlar.Çünkü kalkan normal damageleri büyük oranda emiyor.

Skill konusunda fire ve power seçebilirsiniz.Zaten power aslında olmazsa olmaz gibi bişey.Heuskal skill ağacındaki 3. skili açmayın çünkü hiç bir işinize yaramayacaktır bunu unutmayın.

Şimdilik bu kadar.İlerki levellerimde gözlermlerimi yazacağım.Bu arada 15 levelde kendi levelim yaratıklara karşı verdiğim en büyük damage 210 criticle 400 oluyor birde morph olup critic vumuştum bir kere gianta orda 700 damage felam görmüştüm.[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

hissettiğim kadarı ile archer karakterler de en az worriorlar kadar kuvvetli, yani diğer oyunlarla olduğu gibi worrior karakterlerle başa çıkamaması gibi bir durum söz konusu değil, aksine özeelikle takım çalışmasında cold kullanan bir archer oldukça fazla iş görecektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cembone, 20 Kasım 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
meraba 20 de verdigi questi yapman lazım yerden topladıgın item var yaratıklardan çıkan 10 tanesi 1 skill point indiriyo 50 k flmda para istiyor. adam gibi yapın karakteri nerdeyse imkansız skill edit. üşenmesem rehber hazırlıcam ama vize haftasındayım. kusra bakmayın 23 benim level thiefim kervan basıp yagmalıyorum gayet zevkli :D

arkadaşım sanırım yanlışın var 1 skil point deil skill levhasında master lvl göstergesinde bulunan mevcut kasılmış skill pointin %80 gibi bi miktarını editleyebiliosun.
örneğin o levhada 100/300 yazıo ise o 100 skill pointin yanlızca 80 puanını geri alabiliyosun...
durum bundan ibaret. ben herbalistin yalancısıym. orda oyle yazıyor. ingilizcemde iyidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar arkadaslar....Evet sonunda Silkroad da beklenen Paticik guildi kurulmuştur İlgilenen arkadaslar oyun içinde şimdilik Azumii veya Kittiara ya whisper atabilirler.Oynayan herkesi bekliyoruz gelin birlikte kervanlar kurup kazancımızı arttıralım biz kervanlara başladık sizleride bekliyoruz[signature][hline]Raistlin Tr
Elemantalist/Monk ---GW
Azumii
lvl 21 -----Silkroad (Aege)

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bu thief olayı nedir yazıo orada hunter thief ve bişey daha vardı ama ne bu ne işe yarıo?ve bide oyunun sitedeki haritasında anadolu ve constantinapol var ama oyundaki haritada taklamakan çölünden ötesi yok
bu arada merak edip bir hocama sordum taklamakan=giren çıkamaz demekmiş çölde bir sürü kum tuzağı bulunuyormuş çünki acaba oyundada öylemi?[signature][hline]Our fates has been written...
Only we can change our fates...
for the path of our wishes...
Sosyal ağlarda paylaş

şu lvl 20 questi olarak skill geri alma olayındaki %80 muhabbeti şudur ...
orn lvl 17 den 18 e 40 skill point vererek lvl atlattınız geri dusururken sıze 40 SP vermiyor 40*0,8=32 SP geri veriyor olay budur ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

hunter-thief-merchant lvl 20den sonra seçebildiğin mesleklerdir.

Onun dışında çölü bilmiyorum :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...