Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kendini bilen oyunculara

sapiooo

Öne çıkan mesajlar

ya aslında bu onlarında suçu değil bakan lar el atsa cafelere falan sürekli kontrol talimatı verse sorun olmaz...

teknoloji öyle gelişiyorki insanın basını döndürüyor çocuklar teksuçlu değil bu konuda !![signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :-------
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bende kasarken party pls dio adam cevap vereyim diyorum
atıyorum mesela türkçe olarak "şu bi item çıkarmaya çalışıom ama çıktıktan sonra kastırırım"
"Aga yapma be" lafı gelio
be kardeşim bi cevap verioz diye nerden agan oluyom.

bide gelip ks yapıolar küfür ediolar. bakıolar bütün kutular bende hemen sonra "aga sen şurdakileri kessene yaaaa"
beeeeeeeeeeh diyorum bi insan anca bu kadar dengesiz olabilir.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 21 Kasım 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
aga
slm
sa

pm icin filter ozelligi olsa ilk ekleyecegim kelimeler sanirim.
bir de bu s.a yazanlar cevap gecikince "allah'in selamini da mi almiyosun" tribine giriyorlar ya deli oluyorum. durruk sen allah'in selamini yazmaya usenip kisalttin diye ben sana laf soyluyor muyum?

selam yerine slm yazanlarin 2 harf tembelligini anlamamis biri olarak yeri gelmisken su pm'i eklemeden gecemiycem.

aga kelimesini burdaki birçok arkadaşım gibi bende sevmiyorum,argo bi kelime.ama senin bahsettiğin (slm,mrb) gibisinden kısaltılmış kelimelerin pek bi sakıncası yok bence,ben bunu tembellik olarak görmüyorum şahsen...
düşünsene diğer ülke vatandaşları,en azından ingilizce konuşanlar (cya) dio ve yanından ayrılıyo,yine söylüyorum şahsen tembellik değil...[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:bunu söylersem seni öldürmek zorunda kalırım:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...