Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steve vai türkiye konseri

Ryan

Öne çıkan mesajlar

ankara bileti kaldı mı bilen var mı?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAAAAAAAAAAAAM!

tanri dunyaya indi bu gece istanbulda.

seyirci igrencti, veletler dolusmus itis kakis vs. buna ragmen steve vai ve ekibi muhtesemdi.

crying machine calmasi beni acayip mutlu etti, onun disinda bisde my guitar wants to kill your mama jam'i yaptilar ustune for the love of god'la kapattilar. mukemmeldi.

bu arada patiden birinin esofmaninin kolunu yaktim galiba : (

sir'le dolmus cikisinda karsilastik alaaddinin cini modundaydi gene euhe

sonuc olarak mutluyuz, hacca gittik ibadetimizi yaptik tanrimiza sukranlarimizi sunduk.[signature][hline]agostos 2005

Hit Single'im
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşımın bilet olmadığı için kendi biletimi satma hatasına düştüğüm için allah bin türlü belamı versin!!! allah kahretsin ekşideki yorumları okudumda büyük hata... acaba ankaraya mı koşsam diyorum:(( ki imkansız... böhü böhü :(
7cry[signature][hline]harbi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dela, 19 Kasım 2005 02:08 tarihinde demiş ki:
ALLAAAAAAAAAAAAM!

tanri dunyaya indi bu gece istanbulda.

seyirci igrencti, veletler dolusmus itis kakis vs. buna ragmen steve vai ve ekibi muhtesemdi.

crying machine calmasi beni acayip mutlu etti, onun disinda bisde my guitar wants to kill your mama jam'i yaptilar ustune for the love of god'la kapattilar. mukemmeldi.

bu arada patiden birinin esofmaninin kolunu yaktim galiba : (

sir'le dolmus cikisinda karsilastik alaaddinin cini modundaydi gene euhe

sonuc olarak mutluyuz, hacca gittik ibadetimizi yaptik tanrimiza sukranlarimizi sunduk.
Bre zindik, cehennemde yanican[signature][hline]WoW EU - Magtheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess, proud member of Pain Train
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Valla konserden çıkıp ankaraya gidip bide orda mı izlesem diye düşündüm...Tadı damagımda kaldı denirya hah o işte...Genel olarak güzeldi ama işte dela'nın da dedigii gibi jam falan baya eğlendirdi...Ama konserin sonunda seyircilerden bir "I love you Steve" tezahuratı geldi bi an maçta sandım kendimi sonra gülmeyle karışık biz de bagırdık..ha bide pick kaptım bi tane ^^[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

tanrım o ne geceydi ööle.... içerde yeni melek kapasitesinin 7 katı insan olması, 37 kere ezilme tehlikesi yaşamam dışında mükemmel ötesiydi... vai gitarıyla sevişti.... sheehan muhteşemdi.... portnoy kadar olmsada şuan adını hatırlamadıım baterist beklediğimden çok iyi çıktı.. baterist bi ara steve vai nin kafasında çalmaya başladı.. bunun üzerine vai nin be careful, im steve vai you know' tarzı bişeyler söylemesi kopardı... vai gitarla resmen sevişti.. bitmiyen bi konserdi.. vai bi türlü sahneden inmedi... en son maç havasında '' i love you steve'' tezahuratı hem vai'yi hem bizi koparttı... bi ara eric sardinas gitarıla sahnede yaktığı ateşi söndürdü... Çok iyi bi konserdi.. Yarın olsa yine giderim...Bi daha bu kadar virtüöz ü ne zaman birarda buluruz tanrı bilir... Solo manyağı olduk... Büyüksün Steve... :))
Sosyal ağlarda paylaş

of manyak konserdi ya..
ben her ne kadar steve vai'ın çok fazla şarkısını bilmesem de aşırı derecede eğlendim. steve vai'ın doğumgünü hediyesi oldu bu bana. unutulmaz bi akşamdı hakkaten.. steve vai'ı zaten baya severdim üstüne bi de konsere gidince fanı oldum diyebilirim.
bu arada kadrosundaki (billy abimiz zaten manyak) elemanlar çok başarılıydı,ondan önce çıkan sanderas da iyi adamdı baya tip olarak falan çok hoşuma gitti :D
o steve'in elindeki lazer eldivenler ayrı güzeldi..
offf yaz yaz bitmez anlatılmaz yaşanır bi geceydi resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda izlediğim en güzel konserlerden biri olabilirdi.. Ama içersi bçk gibiydi, bi sürü velet herkez baca gibi tütüyo bide millet ittiriyo falan ilk bi kaç şarkıda noldunu bile anlamadm saolsun en arkadan itile itile en öne sahnenin sadece 4 5 sıra arkasına gelince (dokuncak gibi oluyosun böle vaiye :P) tutuncak bi yer bulup izledim.. Anca bu kadar kral olabilirdi... En çok adını bilmediğim g3 denverdada çaldıkları o süper şarkı ve sorasında koptum :D tam umudumu yitirmiştim cryin le onu çalmıcak sanıyodum ama bi başladı geriside geldi of allam...[signature][hline]Blind Guardian
[Ophélia, Human Warlock - Ragnaros]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 19 Kasım 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
En çok adını bilmediğim g3 denverdada çaldıkları o süper şarkı ve sorasında koptum

my guitar wants to kill your mama

said:
obacan, 19 Kasım 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
Aklıma gelmişken vainin konserin sonunda çaldığı şarkının adı neydi?

for the love of god[signature][hline]80ler... herkese yetecek kadar var

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 19 Kasım 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...