Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2D MMORPG Oyun Projemiz icin katkida bulunucak arkadaslar aramaktayiz

cemaykan

Öne çıkan mesajlar

Hmm

Elf Irkı Studdet ve Hard Leather armordan üstü Armor giyemesin.Ağır ve büyük silahlar kullanamasınlar.Irkların belli başlığı özellikleri olabilir. :-) Mesela Elfler %2 quickness per level Dwarflar %2 hit point per level gibi.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...
Sosyal ağlarda paylaş

Herkeze merhabalar,

Sonunda weapon, attack vede defense modullerini
gelistirdikden sonra, yeni shortswordumuz vede wooden shieldimizi denicek bir yaratik lazimdi :)

Bizde onun icin kucuk siyah bir yilan gelistirdik

Bu arada, experience, attack, defense sayilarinida
artik ana erkan takip edebiliyoruz :)

Yilani kesmeden onceki SS :

Hemen yanda Alis'in cizdigi elma agacindan elma toplayip healtimizi yukseltebeliyoruz

Bu arada, yilan oldukden sonra aradabir
yilan derisi geride birakicak, bunun hesabini soyle dusundum

5/1 oraninda oldurulen yilan basina yilan derisi cikma ihtimali formulunu kullanicaz...

Sonra yilan derisini baska seyler icin kullanabilir, veya satabilirsiniz...

Fikirler, gorusler?

-Cem

Sosyal ağlarda paylaş

o cok kotu olmus mesela zorluk seviyesi olmasi gerekli 1 lince levelde 100 exp gerekirken 100 levelda 10000 exp istenmeli...

vs vs bu arada orumcek biraz abartlil oldu ama aksama dogru yollayacam merak etme :) hehe[signature][hline]Looking for the true guy;
Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

[Bu mesaj Alis tarafından 19 Ağustos 2005 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Synthetic,

O beyaz kisimlar debugging amacli acik, ve her bir kutucuk bir "tile" 'i temsil ediyor...

Oyunda hareket (web-tabanli bir oyun oldugu icin) normal oyunlar gibi akici degil, ancak tile'dan tile'a yuruyebiliyorsun.... Turn-based bir RPG havasinda real-time bir RPG aslinda

Ilerde tile'lar arasindaki o beyaz cizgiler kalkicak, cimen renginide degistiricez... birazdaha FRP'e uygun renk tonunda cimen bulucaz, cunku su anda o cimen rengi eski oyuncular bilir, sensible soccer'dan alinma :) hahaha...

-Cem
Sosyal ağlarda paylaş

Cembone Cahilliğine Veriyorum.Belliki Oyundan 1 gıdım anlamıyorsun bari sus.Hadi onuda geçtim bari emeğe saygın olsun.Sen herhalde 3d Everquest Wow türü oyunları 2 dandirik kod ile yapıldığını sanıyorsun da böyle konuşuyorsun.Buyur hadi meydan senin yapta oynayalım şöyle ağız tadıyla bi Wow gibi mmo.Wow u geçtim Ragnarok.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende serveri install etim :) bakalim buna gore sunucuyu bende desgin bakimindan gelistireyim :)

saka maka bir yana 2 tarafdan calisiorum ayni zamanda 3d graphic yapiorum bir tarafdan cem aykana yardim edioruz delircem :) vakit yetmior 1 gun keske 260 saat den olussaydi da yetistirebilsem :)

saka maka bir yana o yukardaki arkadas sanirim 0-12 yas grubu :) bence bu lafim agir gibi olsada ole yani acik acik konusurum dobrayimdir ...

Sadece oyunu oynamaktan baska birseye yaramayan tipical insan turu zannedior ki 1 dk da hersey mukkemel yapilior bilmior ki her grafik elimizle cizilior bilmior ki cunku daha once hic photoshop kullanmadi bimlior ki 3d max kullanmadi bilmior ki php code nedir ne deildir demi canim hadi canim sen git wow oyna :) pvpni yap sonrada git birer cay al yan komsudan bir guzel ic sonrada counter strike oyna ha oda yetmedi ultima oyna :)[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar hepiniz Cembone'a cok guzel cevap vermisiniz,eminim kendisi oyunu begenmedigini soylesede arada bir girip merak edip gelismeleri,SS'leri takip edicek...

Keske insanlar uretici olmayan elestiriler yerine faydali elestirilerde bulunsa herzaman...

Takim calismaya devam !! :)

Dun, ilk server build'i hazirlandi, vede ALIS sistemine install etti.. ziplenmi hali yaklasik 26mb tutuu, unzip hali 98 mb :)

Ama, bu sadece server,, oyuncular, herhangibi bir bilgisayardan,her hangibi bir web browser'dan girip oynuyabilecek hic bir sey download etmeden :)

Ehh, okadar orijanligimizde olsun canim :)

-Cem
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek birşey yapamam ama genede yararım olsun isterim.Oyunu tanıtan bi wallpaper yapsam :-)

Macromedia Fireworks MX2004 kullanıyorum birşeyler yapabilirim belki.Siz söyleyin bi tarz ben yapayım ?[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

Pek yetenekli sayılmam ama oyunda Unique Item olmazsa olmaz tabi ;)

Fire Bow :

Req. Lvl. 12
Fire Dmg. 8 to 12
Req. Str 32
Fire Resist. %45

Image :

-----------------------
Titan's Hammer (Beceremedim :-p)
Hits Lightning Damage 1 to 27
Reg. Lvl 16
Lightning Resistance %65
Reg. Str 65