Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Lee:: hackleniyo arkadaşlarına duyrulur

saldur

Öne çıkan mesajlar

ben 3 gündür girmiyorum oyuna. şimdi girdim de gördüm. şifre deiştirilmediği için elinden bişey gelmiyor heralde. emeklerimiz böyle boşa gidiyor. kimsenin başına gelmesin :([signature][hline]Nick : saldur
LvL : 62
Nation : Karus
Class : S.Knight
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

::Lee:: başında oynayan kendisidir ben konuştum biras önce
Tüm np yi kaybetceğini söylüyor :S Ne kadarda konuşsam fayda yok :(
ODa benim gibi RolL back yediği için yazın çift Id oldu itemleri benimki gibi ve şu hespini sildiler son dupe wipede :(
Char 0[signature][hline]NicK : TaLkative

Owned_by Disbanned :(
Np :>> 225 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXCuRiousXx, 21 Kasım 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
ODa benim gibi RolL back yediği için yazın çift Id oldu itemleri benimki gibi ve şu hespini sildiler son dupe wipede :(
Char 0
omfg :([signature][hline]nick:staratavorious(paladin)
nation:dönme :)
level:66
np:i am pk noob,just leveling :D
server:ares
durum:bütün arklarım çıplak ag :( orc yapın beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Char 0

bu yazın çift oldu bölümünü anlamadım
cümle biraz devrik ama sonucundada ne olmuşsa yazık olmuş severdim lee yi[signature][hline]Name : Marla_Singer

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

çift id denilen şey şu oluyo, adam daha önce hacklenmişti customer dan hacklendigini belirterek gm lere charını roll back ettirdi , sonra tabi adamın asıl çalınan itemlerini alan adamdada aynıları olduğu için çift id oldu[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Char 0

ŞAK ŞAK ŞAK

Ya bıraksana allah aşkına ya ne güzel işte,,,,
hayat güzel,kizlar güzel,sex güzel...
herşey güzel
Bugün bunun farkına vardım.Bi anda hızır geldi,ve beni şu knıght illetinden kurtardıı.Halen oynuyorum ama öylesine.KISACAsı (dsahfwhsadwadsaıuw)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

::Lee:: lvl 6x Cok sevdıgım 1 abım charı rol back yedıgı sinirli sanırım... en son pianada cıplak 1 vaziyette duruyordu ve gm lere 1 şeyler dıyordu ama en dogrusunu yapıyor bu oyunu bırakarak hayata donmek war boşuna dememişler knight online hayat offline resmen sosyal faliyetlerden sogutuyor adamı ne dısarı cıkabılıyorsun ne ark larla dolasabılıyorsun resmen senı hapsediyor bilgisayarın içine ßence ßırak Lee oyunu ama ogle np kaybederek de degıl.. charı 200ytl olsa dahi sat

[Bu mesaj PaMiR tarafından 21 Kasım 2005 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında dogru soyluyosun.knight oynadıgımdan berı sosyal bı hayat kalmadı k.o yatıyoz k.o la kalkıyoz..kım banlanmıs kım serverda bırınci...kımde ne ıtemerı var..kım hangı clana gecmıs...hepsı bombos...normalde bı oyun...ama bu hackleyenlerde adam deıller..hepsı hazırcılık yapmıs oluyo..ve gm debı bok yapamıyo..ayıp ayıp..musluman muslumana yapmaz bunu:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...