Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım lütfen

uruklurtz

Öne çıkan mesajlar

said:
uruklurtz, 21 Kasım 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
pelerin görewine girdik büyük gayretler sonucu kestik ben bisey yapmadım gerci herneyse dönüshte judge ile konusup cıktım ve bir baktım gök yüzündeyim relog yapmakla gecmedi ve hiç bişey yapamadan hawada asılı kaldım yardımlarınızı bekliorum :(

Başka Serverden yani a1 deysen a2 a3 dene belki düzelir yada server restar atılmasını beklicen yine olmadımı ares1 den /pm blackwinds anlatcan sorununu[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pelerin görewine girdik büyük gayretler sonucu kestik ben bisey yapmadım gerci herneyse dönüshte judge ile konusup cıktım ve bir baktım gök yüzündeyim relog yapmakla gecmedi ve hiç bişey yapamadan hawada asılı kaldım yardımlarınızı bekliorum :(

/allahımyardımet yaz :D[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 21 Kasım 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
said:

/allahımyardımet yaz :D
eheuheueheuheue:D
Sosyal ağlarda paylaş

town da çıkarsın büyü ihtimaL Aynı c1 de iken cz de isen c2 ye girmeye çaLışınca townda doğuyorsun buda öLedir iLLaki[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 4x.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...