Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaç gün sürer macro ban

saviourangel

Öne çıkan mesajlar

Macrodan banlanıp bide burda ii bi pok yemişsin gibi anlatıyosan umarım süresiz banlanırsın.. Biz kerizmiyiz gece gündüz makina başında apos keserek lvl kasıyoruz.Sen aç makroyu geceden sabaha kadar lvl kas otomatik buff oto minnor felan.. GM sana en uygun cezayı verir inşallah süresiz banlanırsın da aklın başına gelir. Tüm macroculara ders olsun! :([signature][hline]Nick: Synergenx (Soyuldu :( )
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 21 Kasım 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Macrodan banlanıp bide burda ii bi pok yemişsin gibi anlatıyosan umarım süresiz banlanırsın.. Biz kerizmiyiz gece gündüz makina başında apos keserek lvl kasıyoruz.Sen aç makroyu geceden sabaha kadar lvl kas otomatik buff oto minnor felan.. GM sana en uygun cezayı verir inşallah süresiz banlanırsın da aklın başına gelir. Tüm macroculara ders olsun! :(
+1[signature][hline]nick:staratavorious(paladin)
nation:dönme :)
level:66
np:i am pk noob,just leveling :D
server:ares
durum:bütün arklarım çıplak ag :( orc yapın beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardeşim denedim ben macroyu bi boka yaradıüını düşünmüyorum lvl düşükse 57 lvde ash knighta bıraktım 4 saat sora geldim yüzde 15 kasmış sora tövbe dedim allah kullandırtmasın 4 saat apos yapsam lvl atlardım GM pls dont ban:D neyse şaka bi yana premium varsa hiç bişey olmaz macroya bırakacağına git solo uruk blade kes[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...