Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir efsaneydi!

KosPer

Öne çıkan mesajlar

said:
Armand, 20 Kasım 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
Niye dağılmış belli mi ?

devile = drako = kenjuro

mayıs haziran aylarında diezdeki görevine son verildikten sonra yeni kol arestides(james) tarafından cypherda kenjuro olarak tekrar gmlige dönmüş. cypherdan sonra james buna oradaki gm accountu silindi diyerek diezdeki drako_orc u vermiş. sonradan o hacker cypherdaki kenjuro accountuyla boss eventler fln yapmış fakat devile yaptı sanmışlar ve dolasıyla gmligi geri alınmış. bu yüzden bırakmış devile. bu hadise 2 gün önce oluyor.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 20 Kasım 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
giden gider kalan saglar bizimdirr artik bizde turkler olarak öle bi clan kurmamız lazımki birak kollun yanmasını o ısıkla mapin aydınlanması lazım

mesela haritadaki siyah yerlere ağaç dikeriz :-)

(havalar burada soğuk, kar yağacak gibi napiim :))[signature][hline]Server: Dies
Nation: Orc
Job: Shaman
Level: 5x
Clan: deathsilence
NP: 12xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 20 Kasım 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 20 Kasım 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
giden gider kalan saglar bizimdirr artik bizde turkler olarak öle bi clan kurmamız lazımki birak kollun yanmasını o ısıkla mapin aydınlanması lazım

mesela haritadaki siyah yerlere ağaç dikeriz :-)

(havalar burada soğuk, kar yağacak gibi napiim :))

galiba yakın oturuyoz burdada kar yagcak gibi
acaba yarın okullar tatil olurmu :D
edirnede biraz hızlı gelmesi lazım ama
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 20 Kasım 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
said:
Armand, 20 Kasım 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
Niye dağılmış belli mi ?

devile = drako = kenjuro

mayıs haziran aylarında diezdeki görevine son verildikten sonra yeni kol arestides(james) tarafından cypherda kenjuro olarak tekrar gmlige dönmüş. cypherdan sonra james buna oradaki gm accountu silindi diyerek diezdeki drako_orc u vermiş. sonradan o hacker cypherdaki kenjuro accountuyla boss eventler fln yapmış fakat devile yaptı sanmışlar ve dolasıyla gmligi geri alınmış. bu yüzden bırakmış devile. bu hadise 2 gün önce oluyor.

ee yuh yani. bu adam harbiden salakmıs o zaman bu zamana kadar nerede idin. bunun clanında olan turklerden hicbirimi duymadı. bence sacma bi sebep. tekrardan gm lik verirler buna cypher da oda naz yapar k2 kırmaz bunu diez de verir. sonra herkes gene bagırmaya kufretmeye baslar kardesim dunki itemlerime ne oldu nezaman dupe wipe oldu neden bennnn. devile senin ....... v.b[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 20 Kasım 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
bırak kanki ya kekolarla ugrasıcak vaktımız zamanımız yok bızım :-)

Ayrıca keko senin gibilere diğer bir deyişle sonradan görmelere denir..

Diğer 2.side Zian sana ne oldu 2 kişi konuşurken 3. ye ne düştüğünü çok iyi bilirsin sen :D[signature][hline]Dupecilere 1-2 bide :D
Sosyal ağlarda paylaş

süper adamlar, süper oyuncular diezin ilk açıldığı günden beri pek çoğu ile oynadım halende msn de arkadaşlıklarımız devam ediyor.yazık olmuş.
ama zaten neredeyse Türklerden başka oynayan kalmamak üzere ko'yu :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Calamity, 21 Kasım 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
said:
AKI, 20 Kasım 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
bırak kanki ya kekolarla ugrasıcak vaktımız zamanımız yok bızım :-)

Ayrıca keko senin gibilere diğer bir deyişle sonradan görmelere denir..

Diğer 2.side Zian sana ne oldu 2 kişi konuşurken 3. ye ne düştüğünü çok iyi bilirsin sen :D

ya kırıkmısın nesın olm sen anca forumlarda salak saçma konusan oyundada ezıgın ezıgı bı tıpsındır sen kesın, benım yaptıgım espriyi anlayamayacak kadar ahmaksın ondan keko dedım sana + neyı soradan gormusum ben keko olcam ? :) ne kadar tanıosun benıde soradan gorme dıyosun ? laf yarısına gırmek ıstıosan gel ozelden devam edelım burdakı ınsanlar senın benım tartısmamı okumak ıcın gırmıyolar foruma[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 70
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SOUL_TOUCH_, 21 Kasım 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
yeni efsane turkaz olacak arkadaşlar clanımıza katılmak isteyen ve oyunu hakkı ile oynayan dürüst oyuncular aranıyor np si olması gerek ama :P

bady beni alın yaf ıvı 61 warrior işte o item ve az np işe yaramı?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SOUL_TOUCH_, 21 Kasım 2005 15:40 tarihinde demiş ki:
sen gez karı kızla np kasma sora clan clan dersin :P
walla tam bende bilmiom ne kdr lazım ne sölesem yalan olu şimdi

ii sen bi ogren haber ver bady ben şimdi cıkar . bi ara ugrsrım ksfeye unutms syın 25 borssnın dogum gunu ben gene bi puskurtuyum:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...