Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu okçularun çektikleri???

kabartmatozu

Öne çıkan mesajlar

Millet ben leweli 40 olan bi okçuyum belki war 4 - 5 m param we elimeki silah horncrossbow +6 ben onu yaptım bide düünün imdi gönül istiyo +8 iron bow almak için 35 gold bar ben nasıl kazanbilirim??? ya imkan yok tabii çek çile Millee gör özen ağla ama düşük oklar düşük iron bow a gelmeden bi tane daha ucuz ama az güçlü bişi olmalıydı (biz fakirler için) :):):)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 20 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
cash alamam uraşamam diosan git hergün 2 saat abyss yap en az 50 tane abyss yap hepsini kırdır içinden en azından chitin çıkar veya lamia kes iron xbow çıkar

abi pollandalı deildi o polonyalıydı :D ama olsun :D:D:D
ney pollandalı değildi yaw anlamadım :D[signature][hline]NaMe:CaDo__
LvL:69 %98.92.32
CLaN:---
SeRVeR:Olympia
:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 20 Kasım 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 20 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
cash alamam uraşamam diosan git hergün 2 saat abyss yap en az 50 tane abyss yap hepsini kırdır içinden en azından chitin çıkar veya lamia kes iron xbow çıkar

abi pollandalı deildi o polonyalıydı :D ama olsun :D:D:D
ney pollandalı değildi yaw anlamadım :D

abi olur mu yaf pollanda :D neseee :D yaf ama polonya :D bide polonyalı :D canın saolsun ya:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
tembellik edip alma bence alnının teriyle kas ki ilerde göğsünü gere gere biz nasıl zorluklarla kastıkta geldik dersin.... git abysler kas onları kır item çıkart veya ucuz al pahalıya sat uğraş hem ticaret gücün gelişir :D hemde kendinle gurur duyarsın bence böyle düşünüyorum
cash almakta tembellik değil ki :D alnın teriyle kazandığı parayı harcıyo :D[signature][hline]NaMe:CaDo__
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 20 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
said:
tembellik edip alma bence alnının teriyle kas ki ilerde göğsünü gere gere biz nasıl zorluklarla kastıkta geldik dersin.... git abysler kas onları kır item çıkart veya ucuz al pahalıya sat uğraş hem ticaret gücün gelişir :D hemde kendinle gurur duyarsın bence böyle düşünüyorum
cash almakta tembellik değil ki :D alnın teriyle kazandığı parayı harcıyo :D
ben öyle düşünmüyorum oyunda coin var ytl karıştırmanın alemi yok !!!! he karıştırır sanız işte böyle topicler açıp hacklendim soyuldum char çalındı gibi şeyler görürsünüz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
said:
said:
ben öyle düşünmüyorum oyunda coin var ytl karıştırmanın alemi yok !!!! he karıştırır sanız işte böyle topicler açıp hacklendim soyuldum char çalındı gibi şeyler görürsünüz..
ana alın teriyle üstünü full shell yapan eline +3 rol roc alan pek kişi yoktur bence[signature][hline]NaMe:CaDo__
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kabartmatozu, 20 Kasım 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
Millet ben leweli 40 olan bi okçuyum belki war 4 - 5 m param we elimeki silah horncrossbow +6 ben onu yaptım bide düünün imdi gönül istiyo +8 iron bow almak için 35 gold bar ben nasıl kazanbilirim??? ya imkan yok tabii çek çile Millee gör özen ağla ama düşük oklar düşük iron bow a gelmeden bi tane daha ucuz ama az güçlü bişi olmalıydı (biz fakirler için) :):):)
sende şimdilik iron cros bow al onla idare et ben iron cros bow la oynuyom şimdi oyuna bi gire bilsem iron bow alcem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
said:
said:

ne yani Gm'lermi hacklio bisi ? xD[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 40 ve ib+8 istemek? Yahu nedir acelen? Benim lvl 63 ken olmuştu ib+8'im....

Ayrıca bu düşük levellerde elinde ib+8 olsa bile dmgin çok değişmeyecek seni 55 li lvllere kadar ironx+6 idere eder. Önce lvl atla sonra bakarsın yüksek iteme...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

eğer lvl yükseltir ve attack gücünü arttırırsan keseceğin yaratıklardan iyi item çıkma ihtimalinde artacaktır. lvl40 ta lamia biraz zorlar seni kesemezsin, paper bile olsan. sen lvl atlamaya bak. sonra lamia kesersin . ibx çıkarırsın geliştirirsin. 10 larca GB ödemek için baba bosslar kesip unique item düşürmen lazım. o zaman GB lerin nasıl geldiğini görrürsün ;)[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...