Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şampuan reklamı

regulus

Öne çıkan mesajlar

elidor mu ne bir şampuanın reklamları varya.gerizekalı bi kız saçlarını sallıyıp istediğini yapıyo.sinema kuyruğunda falan millet dönüp buna bakıyor.ya ben bu reklamlara acayip sinir oluyorum.işin acayibi neden sinir olduğumu bilmiyorum.belki kızın havalı tavırları olabilir.ama bu reklam çıkınca hemen kanalı değiştiriyorum.hele bowlingli var bitane "eyvah bunların hepsi erkeek" gibi niye sarfettiğini anlamadığım bir cümle sarfediyorlar.siz ne düşünüyorsunuz???
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Aynı şekilde katılıyorum bir insan güzel saçları olur bunun sergilenmesi güzel ama kafasını oraya buraya sallaya sallaya yapmacık dolaşınca delirim.Borling olayını hiç anlamadım zaten onun 2versionu var birinde bilet almak için sallıyor kafaısnı oraya buraya hadi onu anladımda diğerinin amacı nedir zaten kendi aranızda oynuyorsunuz diğerleri erkek veya kız olması neyi değiştirir.Yok millet orda burda düşüyor filan inanılmaz iğrenç[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 09 August 2003 18:14 tarihinde demiş ki:
elidor mu ne bir şampuanın reklamları varya.gerizekalı bi kız saçlarını sallıyıp istediğini yapıyo.sinema kuyruğunda falan millet dönüp buna bakıyor.ya ben bu reklamlara acayip sinir oluyorum.işin acayibi neden sinir olduğumu bilmiyorum.belki kızın havalı tavırları olabilir.ama bu reklam çıkınca hemen kanalı değiştiriyorum.hele bowlingli var bitane "eyvah bunların hepsi erkeek" gibi niye sarfettiğini anlamadığım bir cümle sarfediyorlar.siz ne düşünüyorsunuz???

Yaa Bu şampuan reklamlarına bende acayip uyuz oluyorum yani okadar kıl oluyorum ki anlatamam bende sebebini bilmiyorum ama bu reklamları izleyen almaz valla şampuanı :)[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla donuna düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...