Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mageler için uygun armor, takı ve staff kombinasyonu

ExeLanS_Tr

Öne çıkan mesajlar

said:
KiMBUPiSLiK, 19 Kasım 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 19 Kasım 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
var da damage vurmadiktan sonra resistin ne annami var

dmg vuramiyosun ama Damagedende korunuyosun ayni Hesap Birinden alip biriNe Verme Gibi bisey

ben bi ara 2 parca hp shell takiodum ve vuruslarimdan dolayi cogu kisi gay diodu :D:D:D ama kolayda ölmüyordum önce ölmeyeceksin sonra öldüreceksin ama yinede ron staff sacmalik cünkü zaten flame magesin kendine fr veriosun sürekli üstüne bir fire belt ya da kekuri beltinde varsa daha ne istiosun :-)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 19 Kasım 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
ExeLanS_Tr, 19 Kasım 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar tabiki beni eleştirebilirsinizde ben yardım istiyorum yani uygun kombinasyon lütfen yani :P

Sen ASkere Gitmicekmisin 3 gün Sonra Hala kombinasyon Diyo ya..

lol sana ne belki askerde oynayacam :))))))))))))[signature][hline]ExeLanS_Tr
Arch mage
ARES
EL Morad
TurkishTown
Sosyal ağlarda paylaş

Ron Staff yerine Elexir+8(yada +7)
Kristal ring ve gold ring yerine alabiliyorsan 2xroc alamıyorsan 1 siver 1 agatte(Silver ucuz ve FR' si güzel) onlarda olmadı 2xHP+9 :)
Mage Earring yerine alabiliyorsan WE yada CE hatta RE (Mage' e mage earring dışında herşey gidiyor :) )

Her türlü def helmet, eldiven, bot (DD,SD etc.)

Goblin Crimson ped

Özetle yapman gereken Def., FR ve HP yi dengelemek benim Lvl 62' de 2650-3000 arası HP' im, 790-850 arası AC ve 200-252 arası Fire Res. im oluyor.
Duruma göre değiştirebilirsen itemları kolay kolay yatmazsın.

Ps.Fire Res. defans kadar önemli, oyunun %50 si paper magelerden oluşuyor. 200+ fire res. ile 3-4 papera dala bilirsin, 2. skill light ise baya zevkli oluyor. :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ExeLanS_Tr, 19 Kasım 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
peki şöyle bişey yarı paper olsam yani ii bir staff almak için (örn:wreaht of erenion) INT 112 falan versem gerisi MP versem nasıl olur

Vuracağın dmg fazla dğişmez ve paperdan +100 fazla defansın olur. Şahsen denemedim ama bana pek mantıklı gelmiyor.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ExeLanS_Tr, 19 Kasım 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
peki şöyle bişey yarı paper olsam yani ii bir staff almak için (örn:wreaht of erenion) INT 112 falan versem gerisi MP versem nasıl olur

hiç bişeye yaramıo. ben denedim. paperlık gibisi yok. wood staf olsun paper ol daha iyi. complate fıss.[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...