Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight taki en iyi char.

honordalsword

Öne çıkan mesajlar

Bence en iyi char miraselt ve rospel... Miraselth gemleri kuyumcuya satarak teksasda çiftlik sahibi oldu. Rospel ise ufak ufak sürümden kazandı hep..

Zzzz hiç bir karakter birinden iyi ya da kötü değildir. Her karakterin kendine özgü özellikleri vardır. Onu kullanabilmek ve zamanlama önemlidir. Hangisi iyidir, bence warrior döşer priest nefistir rogue akar mage kokar falan diye topic olmaz[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

60+ warrior derim zati 60ın altındaki warriorlar ezüq oluyo cunku 60 da fln baslıyorlar BoSS kesmeye[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
name:sak_suka
lwl:52
clan: hawen't
ırk: karus orc orc
skill:flame/ice

kendi kendimi yaktım arkadaslar soydurdum kendimi :( :( :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 20 Kasım 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
Bence en iyi char miraselt ve rospel... Miraselth gemleri kuyumcuya satarak teksasda çiftlik sahibi oldu. Rospel ise ufak ufak sürümden kazandı hep..

Zzzz hiç bir karakter birinden iyi ya da kötü değildir. Her karakterin kendine özgü özellikleri vardır. Onu kullanabilmek ve zamanlama önemlidir. Hangisi iyidir, bence warrior döşer priest nefistir rogue akar mage kokar falan diye topic olmaz

çok iyi ya :D[signature][hline]JacKDaNieL
Xigenon
61
shadow vain
8x.xxx np
TkT
Sosyal ağlarda paylaş

Peki o zmn su soruma cevap werin en iyi özelikkler kimde war ben warrior derim en çok defence onda var ama masrafı çok-ben mage derim nova ile adam indirio paper olursa zevklidir-ben rouge derim eziq mageleri 1spikelan kesmek kolay veya archer da arrow shower lan adam kesmek zevklidir-ben priest derim priest party nin başıdır potlan bişi yapamzsın fakat complete heallan çok sey yaparsın eger rebuff olur dağıtır adamları kesmek çok kolay olur-eğer buffsa buff kağıdına paran gitmez....Dahası içimizde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 20 Kasım 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
bence np için onuycaksan tartışmasız rouge kesinlikle !!! :D

yeme beni hangi rogue dupe +8 shard ları +8 iron bowları olmadan bişi yapar??[signature][hline]JacKDaNieL
Xigenon
61
shadow vain
8x.xxx np
TkT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightmares, 20 Kasım 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
yaw 55 lvl rouge 60 lvl mageyi rahat keser :D

elinde ib+8 veya +8shard olmasınada gerek yok...

bende 61 mage ile oynuyorım 55 rogue gelsin beni kessinde göreyim :D[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 20 Kasım 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
said:
nightmares, 20 Kasım 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
yaw 55 lvl rouge 60 lvl mageyi rahat keser :D

elinde ib+8 veya +8shard olmasınada gerek yok...

bende 61 mage ile oynuyorım 55 rogue gelsin beni kessinde göreyim :D

61 Olduysan Daha Kolay Gel Arena Yapalım 50 Rogue ile KEseyim Seni :D
[signature][hline]Nick : KLC | Lydion
LvL : 5x
Job : Gecici Bir Sure Icin Archer
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED

[Bu mesaj KILIC tarafından 20 Kasım 2005 20:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1-)Tartışmasız en iyi char Wariordur.Defası her karekterden daha fazla ve aynı zamanda atak power ı da maksimum.

2-)Battle priestlar Grade 1 elbise giyolar yani attağı arttırmak için defanstan fedakarlık ediyolar.

3-)Rougeların armorlarının defansı zaten düşük çoğu rouge +7 cihitn giyiyo.
4-)Paper Mageler hp set giyolar; normal mageler defansı fazla olan complete giymek için stat pointleri int. a veriyolar.
5-)Armorların yanı sıra armorlardan daha önemli olan Jewellery(takılar) bi karekterin iyi veya kötü olmasında armorlardan çok daha fazla öneme sahiplerdir.
6-)Son olarakta oyuncunun oyun kabiliyetidir.(Ne adamlar gördüm üstünde elbise yok; ne elbiseler gördüm içinde adam yok hesaaabı)[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...