Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forzaeses hakkında...

forzaeses

Öne çıkan mesajlar

bu gün ona yarın bize,okuyun ve önlemlerinizi alın(her ne kadar şu sıralar şifre değiştiremesekde) bence.
tekrar geçmiş olsun kardeşim,elimizden gelen bişe varsa az çok yardım ederim şahsen.[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:bunu söylersem seni öldürmek zorunda kalırım:D
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun...

Forza rollbackin bir faydası yok. Bende hacklendim bundan aylar önce roll back atıyorlar ama bu arada senin üzerindeki itemler piyasaya sürüldüğü için yapılan rollback resmi dupe olmuş oluyor ve bir sonraki dupe wipeda siliniyor kabak gibi kalıyorsun ortada...

Bu arada okuma yazma özürlü arkadaşlar okuma yazma bilmiyorlarsa yada okumakta zorlanıyorlarsa kursa gitsinler. Ya da okumayı sevmeyi öğrenmeye çalışsınlar. Okuyan var mı yok çay mı çorba mı gibi ukala mesaj atabilmen için önce mizah yeteneğinin bilginle beslenmiş olması gerekir...Boş insanlar...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun dostum ben TurkishSex..(chari sattim ) simdiki nick im T0rmenT
Gercekten uzuldum. Ayni olay benim basimada gelmisti.Sende biliosun.GM lerin bi faydasi olmuyor.Oyundaki arkadaslarindan baskasinin faydasi olmas..Sifreni degistirince bana pm at oyunda, elimden geldigince yardim etmeye calisirim..
Dun CZ de GaRooF u gordum oda haclanmisti galiba cirilciplak dolasiyordu....

[Bu mesaj ghtyu tarafından 19 Kasım 2005 11:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Forzaeses geçmiş olsun cok üzüldüm umarım düzeltirler o itemleri nasıl kastıgını hatırlıyorum zamanında exp kasmayıp item kasanlardan ve o bowu kendin upg ettigini hatırlıyorum tekrar geçmiş olsun umarım en kısa sürede düzeltirler[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

forzaeses i ilk olarak lamia'larda görmüştüm sende eses ten faland erken orda tanıdım..sora DRT clanında elinde IB+8 i le azimle kasıodu/100k np yaptıktan sora hayalimizi gerçekleştirdik ES_ES clanın kurduk eskişehir sporun sembolünü de koyduk..

ama gel görki şimdi olay böyle

anlamadıgım olay birini hackleyince eline ne geçer?hangi mantıkla yaparsın bunu?hayır itemin yoksa illa birini mi hackliceksin?
ama türk aklı dicem kızıcaksınız neden böyle diyorum..yalvarmama ragmen beni zevk için 4 taşa kaldıran rezzer türktür..partiye almazsan aposta üstüne troll çeken türktür..gm ye pm atıp küfreden türktür..ben hiç bir yabancıdan hiçbir sorun çekmedigim için böyle diyorum isteyen istedigini yazsın ki cvp yazmicam..[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %18
Np:95k+
Clan:Sacred
xD
level kasıyorum xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 19 Kasım 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
forzaeses i ilk olarak lamia'larda görmüştüm sende eses ten faland erken orda tanıdım..sora DRT clanında elinde IB+8 i le azimle kasıodu/100k np yaptıktan sora hayalimizi gerçekleştirdik ES_ES clanın kurduk eskişehir sporun sembolünü de koyduk..

anlamadıgım olay birini hackleyince eline ne geçer?hangi mantıkla yaparsın bunu?hayır itemin yoksa illa birini mi hackliceksin?
ama türk aklı dicem kızıcaksınız neden böyle diyorum..yalvarmama ragmen beni zevk için 4 taşa kaldıran rezzer türktür..partiye almazsan aposta üstüne troll çeken türktür..gm ye pm atıp küfreden türktür..ben hiç bir yabancıdan hiçbir sorun çekmedigim için böyle diyorum isteyen istedigini yazsın ki cvp yazmicam..

+7 to 8 with trina +78686875545647465 :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 19 Kasım 2005 13:28 tarihinde demiş ki:

ama türk aklı dicem kızıcaksınız neden böyle diyorum..yalvarmama ragmen beni zevk için 4 taşa kaldıran rezzer türktür..partiye almazsan aposta üstüne troll çeken türktür..gm ye pm atıp küfreden türktür..ben hiç bir yabancıdan hiçbir sorun çekmedigim için böyle diyorum isteyen istedigini yazsın ki cvp yazmicam..

olum sonra çılgın türkler çok kızıyo böyle yazma.[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi gördük çılgın türkleri az önce..

harpy queen i buluyorum.Sacred tan adam cagırıyorum..ama bu çılgın türklerden biri blade18xxx midir nedir direkt bossa dalar neymiş efendm healer arkadaşıymış..hadi olay bu olsa içim yanmicakk.üstüne üstlük daha hazırlık yok 2 mage elinde dropu aldık..

işte türklük sorada ana bacı sayar etmedigi küfür kalmaz..ayıp..ama türk xD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %18
Np:95k+
Clan:Sacred
xD
level kasıyorum xD
Sosyal ağlarda paylaş

Forza kardeş.Bugün justice klanına girdim.baktım forza eses bu klanda.sona 3-5 derken muabbet ettim biraz,anladımki gerçek olan diil.fp lerle gezip milletten çitin falan istiyip duruyo.Elimde ss ler var.buraya nası koyacağımı tarif ederseniz koyarım.sana yardım etmek istiorum zor durumda olduunu biliorum.[signature][hline]Server:ares
Job:Shadow Knight
lvl:6x( bu x de moda oldu halbuki 61 im daha.ama böle daha havalı duruyo :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün kouşmuştuk hacklendiğini söylemiştin yine konuşayım dedim bu sefer sanırım hackleyenle konuştum eleman fp istedi ve hemen inn e gittim fpleri hazırlarken ben kimseden bişi istemem istemedimde lafın aklıma geldı bir test yaptım yav dedim seviorum senı forum tr de çok guzel yazılar yazıosun yaa evet dedi bişiler bilioruzki yazıoruz orda anladım sen olmadıgını çok kötü bir durum allah sabır versin kardeşim ....
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun arkadaşım.

Bir zamanlar benim de charım aynı şekilde hacklenip satılmıştı. Premium flan olmadığı için üstüne su içtim.
Ama sen devamlı premium almana rağmen ilgilenmemeleri kötü bir durum. Haksızlık yapılmış sana.[signature][hline]S : Olympia - Karus
N : xxxxxx
L : xxxxxx
C : ---
P : 1xx
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi yeni adam da satin alinmis filam deil var ya picin teki ayip abi ciddi ayip git vur kafasina hic utanmio bi de gelmis benden item hoyt dedim once hackliyon sonra item mi istion dedi senmisin saibi once itemlari ver sonra sana geri verim dedi sanki kendi chari :@ tutcan bolelerini baslican sabahtan vurmaya kafasina canin sIkIlana kadar :@ ayip be...[signature][hline]o_0

• Yeni Oluştur...