Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forzaeses hakkında...

forzaeses

Öne çıkan mesajlar

Kaç gündür sabrediyorum ancak artık iyice olay çığırından çıktığı için böyle bir topic açıyorum...

Yaklaşık 1 haftadır Forzaeses hacklenmiş durumdadır...Ve 1 haftadır gündüzleri Forzaesesle oynayıp ta türlü maskaralıklar yapan zırtapozun benimle uzaktan yakından alakası yoktur...

Aylardır premiumum olmasına güvenerek konunun çabuk çözüleceğini düşünüp,konuyu buraya taşımanın alemi olmadığına inanıyordum,ancak kazın ayağı öyle değilmiş...

Gözüken o ki bu işi asıl yapan adam charı olduğu gibi başka birisine satmış,itemlarıyla birlikte...Zira alan ve şu anda oynayan adam muhtemelen ufak bir çocuk vede tek kelimeyle n00b...İlk icraatı Ironbow+8 imi 650M ye (şaka gibi yaaaa) satmak olmuş bu cevval gencin...Yerine Shard +6 ve Mirage +4 almış ve sine reskill olmuş (muhtemelen bundan önce oynadığı n00b karakterle sindi diye düşünüyorum)...CZ ye gidip bir güzel 1K NP yi ezmiş...Allahtan sadece gündüzleri oynuyor...Bu olayın gerçekleştiği ilk akşam bağlandığımda Bow dışında diğer itemların yerinde durduğunu görünce buna da şükür deyip,değerli itemların hepsini bir arkadaşa saklaması için verdim...Giden bir tek Bow olmuştu...

İlk gün GM ye denk gelmeyince olsun dedim,ertesi gün buluruz...Ertesi gün oldu,yine ortalıkta GM ara ki bulasın...Bir ara blackwinds i görüp PM attım...Ne cevap var ne birşey...Eyvalah dedik meşguldür,yarın ola hayrola...Bu arada o gün de kardeşin icraatı plate +1 armorlar ve 2 tane dirk +1 ile beni lvl 61 den 60 a indirmek olmuştu...Ve de ortalıkta hacklendiğini iddia etmiş (bu kısmına gülmekten öldüm,bu kadar da saf bir çocuk,bu karakterin ona ait olmadığını söyleyen tanıdıklara küfür etmiş,hatta bu karakterin kendisinin olduğunu iddia etmiş) Direk olarak inndeki bütün ıvır zıvır itemları ve üstündeki herşeyi yaktım ki,anlasın birşeyleri daha fazla charla oynayıp rezil etmesin...

Ertesi gün bir umut yine GM aradım,yine yok,bir sonraki gün hakeza aynı...Siteye girebilsem Customer Supporta yazacağım,şifremi değiştirebilsem en azından bu herif gündüz kimbilir ne haltlar karıştırıyor derdinden kurtulacağım...

En nihayetinde dün _biff_ le konuşabildim...Kredi kartının son 4 digiti,doğum tarihi felan derken benim karakterin gerçek sahibi olduğuma inandı...Ne istiyorsun dedi,şifremi değiştirmesini ve bir haftalık rollback yapmasını rica ettim...Karakteri bloklayacağını incelemeye alacağını,yeni şifreyi mail adresime atacağını ama giden ib+8 konusunda pek bir şey yapamayacağını söyledi...Hoppala oldum...Bu kısma dikkat,adama demezler mi e kardeşim senin bu durumda yapacağın sadece şifre değiştirme...E zaten senin siten adam gibi çalışsa ben doğum tarihimle şifremi değiştirebiliyordum...Zaten seninle şu konuşmayı yapmama bile gerek kalmıyordu...Ne yani şimdi şifre değiştirmekle mi hacklenen adama yardım mı etmiş oldunuz???Bu mudur yani yardımın adı??? Neticede ben de itiraz ettim tabi bu duruma,dedim başlangıcından beri tüm loglarıma bakın,benim tırsacak bir durumum yok,haklı olduğumu görün ve giden itemı geri verin...Peki bakıcaz edicez,sen şimdi log off ol ki hemen incelemeye başlayalım dedi...İyi dedik...İnandık...

Bu akşam deniyeyim dedim,accounta girebiliyor muyum...Bekliyorum ki Account blocked felan bi şey desin...Ne gezerrrrrr...Çöt diye bağlandım oyuna...Kendimi yine bi yığın ıvır zıvır haf plate armor ve compozite bowla buldum...n00b kardeş acımamış yemiş yine expleri...Tekrar yaktım hepsini...

İşin acı tarafı duydum ki bu gündüz giren hıyarto milletten dilenmeye de başlamış...En ağırıma giden ve bu topici açmama sebep veren de bu oldu...Yahu ben ki bu oyunda diil item dilenmek,kendi klanımdan,arkadaşlarımdan bile tek çöp almışlığım,hatta istemişliğim yoktur...Başımıza gelene bak...

İşin özeti halihazırda plate,fullplate armorlarla oynayan bir Forzaeses görürseniz,bilin ki o ben değilim...Hatta aranızdan muhabbetim olan adamlarla da benmişim gibi konuşup item felan isterse lütfen inanmayın...Hatta mümkünse o kardeşe paticikteki bu yazıyı okumasını tavsiye edin...Zira ben henüz online yakalayabilmiş değilim...

İşin ibret alınacak kısmı ise Şubat ayından beri bu oyunu oynuyorum,Mart ayından beri hep premium üyeyim ve CZ de kullandığım tüm scrolları da Knight Cashle satın almışımdır ve bunun karşılığında K2 nin yardım anlayışı da işte bu kadar...Ki bugüne kadar ne ban yedim,ne dupe yaptım,hiç bir sabıkam da yok...Neyse inşallah 1 ay sonra belki yardım ederler...Allahtan ümit kesilmez...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

Saol mrproblem...Saol Night...

KOSPER ve demise666 okuması gereken arkadaşların okuması kafi...Herkes okusun diye yazmadım zaten,sizin endişelnmenize gerek yok,boş yazılarınızla postun içine etmeyin...Beni oyundan tanıyan ancak MSN imde olmayan,hacklendiğimi bilmeyen arkadaşlar okusa o da kafi...Blackwindsin de okumasını umarım...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX

[Bu mesaj forzaeses tarafından 18 Kasım 2005 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
demise666, 18 Kasım 2005 23:39 tarihinde demiş ki:
okuyan birisi özetliyebilir mi plz

kendin okumayı denesene sen[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
deniz abiiiiiiii ( ::Ujio:: ) yendiq sizi Ç.dardanel sporu
bugun 18 kasım benim dogum gunum insaalah seneyede ehliyete yazılacam
yaw neden banladınız UsakspoR u neden?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi okudum we durumuna gerçekten üzüldüm:( özür dilerim arkadaşım..
sana gelince ujio forumda senden daha eski olduumu düşünüyorm we czde 50 metre öteden nasıl adam aldıını da biliyorm.Şimdi kullanmıyo olabilirsin ama bi süre önce bunu yapıyodun ha diceksin ki nerde ss?O zamanlar çömdüm oyunun pisliklerini bilmiodum hata bende ki ss almamşışm yoksa seni bütün paticiğe rezil ederdim bu konuyu kapatıyorum we ne yazarsan yaz bi daha cvp yok![signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x

[Bu mesaj demise666 tarafından 19 Kasım 2005 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

forumda eski olman oyun hakkinda her seyi biliyor anlamina gelmez 50 metre öteden adam alma olayinin lagdan kaynaklandigini bilmiyorsan bu senin ayibin banada o dediginden pek cok defa oldu ama hic kimseye gidipte sen program kullaniyorsun die iftira atmadim baskalarina aglamadim...
Kimseyi bi program kullandigima ve ya kullanmadigima ikna edecek deilim...Isteyen istedigi seye inanmakta özgürdür ben burda sana glitching yapmayi bile bilmiyorum desem eminim LOL dieceksin o yüzden sustum...
Dip Not: Samimi 1 arkadasinla 1 internet kafeye git yan yana 2 pcye oturun sonra arenaya gidin ve birbirinizin mönitörünü duello sirasinda ara ara yan gözle kesin belki o zaman 50 metreden nasil sd atildigini ögrenmis olursun...
GG[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sen yazdın ama adam sadece okuyacaq cwp wermiceqmişş[signature][hline]64 ganclık asigolar
Sosyal ağlarda paylaş

simdi yazini tekrar okudum SS ile neyi kanitliyacaktin o da ayri bi konu böyle seyler icin fraps var...
Ögrenmen gereken cok sey var belli...
Ögrenmek istediklerini pm yoluyla iletirsen bildigim kadariyla anlatirim...
Forzaeses'eten de özür diliyorum kisisel muhabbete cevirdigim icin topicini...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi bulundugun sehirdenmi o noob eger oyleyse ben olsam knıgt olan cafeleri teq teq aradım(soylemesi kolay tabi kucukcuk UŞAKta 5-6 cafede anca war knıght)[signature][hline]64 ganclık asigolar

[Bu mesaj 0ttavio tarafından 19 Kasım 2005 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya aynı durum beramusta bizim arkdasın basında geldi Hangem_high .haclendi ve baska birine satıldı...bence burda bizdede suç var bu adamı biliyoruz toplu halde ,charı hackleyerek oynayan veya hack edenden alan kişiyi oyunda barındırmamız rahat vermememiz lazım. bu tabiki ana avrat küfürle deil ..ama ezmek lazım her gördügümüz yerde charın hack edilgini bu şahsın charın asıl sahibi olmadıgnı vs..ama üstüne basrak söylüyorum küfürle degil psikolijik olarak ezmek lazım bu toplu halde yapılrsa dahada etkili olcaktır belki charı geri vermez ama en azından oyuna fazla giremez bilmioyurm bu benim düşüncem ve unutmayalımki aynı olay bizimde başımıza gelebilir

[signature][hline]"Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez."
Düşüncen gül ise sen gül bahçesisin, diken ise dikenliksin.(Mevlanadan)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...