Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::JawS:: ı nasil bilirsiniz

Stunner

Öne çıkan mesajlar

::jaws:: tam bir mage azmanı mage gördünmü yapışıyo ama assain veya warior gördüğünde topuk özellikle de bu konu üzerine master yapan 4 tane assain var orclardan
fastfingaz somethill (gibi bişe) bobert ve çırak olarak dabirisi var ama aklıma gelmedi şu an infi de bu guruba girebilir yapabildikleri tek şey orc town un önünde saklanarak itemsiz mage leri avlamak kimisi de debuff suz gezmio bu torment debuff olayı olmasa orc lar bu kadar iş yapamaz ares de :D ares de debuff er le gezen nadir ekipler var ama orantılamaya vurursak orc lar debufferle daha çok geziolar. ASSAİNLERE ÖLÜM :D[signature][hline]satıyorum ytl bazında almak istermisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ::Jaws:: ile kankayız :D
Humanlar arkasından koşunca ben dalmıom
Trade atıom humanlara oda kesio :D
zuhaha :D 1 de SS alıom :D
KmKm de kankamdır :D Informerda kankamdır
Polifonik de :D Talkative de :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bu saatten sonra nasıl bilirsiniz demek cok sacma bu kops olayları cogaldıkdan sonra cz de adam kesemeyen assainler np kasmaya basladı bıde 'k' aldı[signature][hline]yasadıgınız en ıyı orgazmı dusunuz, bunu yırmıyle carpın, yınede bu bokun verdıgı zevkın kılometrelerce uzagındasınızdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 19 Kasım 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
Walla ::Jaws:: ile kankayız :D
Humanlar arkasından koşunca ben dalmıom
Trade atıom humanlara oda kesio :D
zuhaha :D 1 de SS alıom :D
KmKm de kankamdır :D Informerda kankamdır
Polifonik de :D Talkative de :D

amk daha kim kaldıki biraz dan orc ların hepsini sayarsın :D[signature][hline]satıyorum ytl bazında almak istermisin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...