Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::JawS:: ı nasil bilirsiniz

Stunner

Öne çıkan mesajlar

assassin doğru yazımıdır bu arada :-P hatta aklinizda şöyle tutabilirisiniz ass ass in yani popo popo içinde :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage

[Bu mesaj Eternalus tarafından 19 Kasım 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Eternalus tarafından 19 Kasım 2005 15:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 19 Kasım 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
assassin doğru yazımıdır bu arada :-P hatta aklinizda şöyle tutabilirisiniz ass ass in yani popo pop içinde :D

:D:D:D:D
eyw[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

-Hakkınızı helal ediyor musunuuuuuuuuuz?
- helal olsuuuuuuuuuuun!

cenaze gibi oldu burası :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 19 Kasım 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 19 Kasım 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
ii biliriz...

böle yazınca hep gömün gitsin demek gelio içimden :D:D

gömelim gitsin o zmaan:D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
Arkadaşlar Fransız Lequi e Gazetesi "Türk Milli Takımı 2010 Avru a Futbol Şam iyonası' ndan ihraç eDİ Lsin mi "diye bir anket başlatmış. "Evet" oyları önde gidiyormuş. İletebildiğiniz kadar çok kişiyi www.lequipe.fr/ iletin. burdan sag altköseden non diyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...