Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Preloading of Day of Defeat: Source

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Friday, September 9 2005
Preloading of Day of Defeat: Source will begin next week. It will be released and ready to play on September 26th. Once we get closer to that date, we'll set an exact time for when we'll "throw the switch."

Preloading the game allows people to have the entire game on their hard drive in encrypted form so that, if already purchased or pre-ordered, it will be playable at the moment it is released. Dedicated server administrators will also have some time to get their servers up and running before the 26th.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de internette fazla oynamamıştım DoD ama bir keresinde modun ilk çıktığı zamanlarda, arkadaşlarla (14-15 kişi falan) adeks'te oynamıştık bağıra çağıra. Oyunlardan öyle bir zevk aldığımı hatırlamıyorum :). DoD: Source bence çok kaliteli olacak ama sadece Silver ve Gold Steam paketlerine sahip olanların oynayabilecek olması çok kötü. Ah keşke kutu HL2 almayıp Steam'den Silver alsaydım diye çok kafama vuruyorum bu sıralar.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...