Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda Diez Elveda LasombrA

Zian

Öne çıkan mesajlar

said:
ShadowFax, 13 Kasım 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
tamda oyunu bırakmıstım zian ya yapılırmı bu?
yine mi başlıoz?

yanındayım ^^

:D sende kızıyonmu sewiyonmu anlamadım :D neyse bende warior olarak dewam edicem yeni serwerda :D[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 40k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Kasım 2005 22:08 tarihinde demiş ki:
orc düşünüyodumda human olucaz herhalde bu yazıdan sonra. humanların görüntüde çok feminen be çiçek böcek sarmaz bizi. neyse arena herkese açık nasıl olsa.

kalgeldi hala problemin warsa dedigin gibi arena herkese acık yenilen olur cacık :D şair ruhum tuttu ...
auhauha aha 1 fatass warrior daha yanımda maihaha
ölmem kesin :D[signature][hline]Lütfen Görmiyeyim seni biyerLerde karsıma cıkma;konusmayalım bakısmayalım
NE OLURSUN!!! :(
daha fazla tükenmeye takatim yok !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Kasım 2005 22:22 tarihinde demiş ki:
önce o fatass warriora bi liposuction yaparım sonrada senin kaşa göze silikon takviyesiyle bi şekil veririm sırayla :) +8 stillettoyla ne kadar olucaksa artık.

lol :D[signature][hline]Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 13 Kasım 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
en gıral archer ben olucam en gıral gospi combosu bende asdfg :-p

necro asada ben olucam scharım olcak artık biri dm için 61 lvl warior diğeride pk için asas :D olmuyo böle itemimi artık kendim çıkarıcam buf ac wold scrool plsss :D[signature][hline]Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

nıye heryerde benım karsıma sızın gıbı oyundan anlamaz ezıkler cıkmak zorunda a.q
sız belamısınız a.q benım basıma guzel kardesım ezıksın anladıkta bukemedıgın bılegı opuceksın cok ıstıyosan gel +1 stıletolarlada ben keserım senı.zzzzzzzzzzzzz 2 guzel laf etırmıyosunuz adama ıllah kasınıyosunuz.....
Sosyal ağlarda paylaş

dupe skilllerin gelişmiş o konuda yorum yapamıyorum malesef. o konuda eline su dökemeyiz zaten. tabii eziklik konusuna fln hiç girmicem acizliginden dupe yaptıgın belli nasıl olsa. neyse başkada tartışma yapmaya gerek yok basit bi insansın.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 15 Kasım 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ccaannnn, 15 Kasım 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
bak zaten snırlıyım sana 2 kelıme soylıycem yaran varsa gocun tamam mı? ccaannnn veya charı kulanan ben dupe yaptıysam bu topıclere yazı yazan herkez a....... s....... eger yaptıysam herkez ben tamam mı? bıdaha bılmeden yazı yazma benı kızdırma bebmısın nesın ya

1.eziksin
2.duperın alasının
3.itemsiz kalınca kayboldun utancından
4.hadi uza bu forumdan duper :S[signature][hline]Diablo_Angel lvl 60
np:48xxx
nation:karus
server:diez
İD: : DarKVaNe : lvl 5x in ares
İD: DiaboLique lvl 5x in cypher
YıLıN ToPiCi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bak zaten snırlıyım sana 2 kelıme soylıycem yaran varsa gocun tamam mı? ccaannnn veya charı kulanan ben dupe yaptıysam bu topıclere yazı yazan herkez a....... s....... eger yaptıysam herkez ben tamam mı? bıdaha bılmeden yazı yazma benı kızdırma bebmısın nesın ya

ağırdan al[signature][hline]laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ccaannnn veya charı kulanan ben dupe yaptıysam bu topıclere yazı yazan herkez a....... s....... eger yaptıysam herkez ben tamam mı?

peki şöyle soriim daha net bi sonuç çıkar. legit misin veya üstündeki itemlar legit yollardan mı yapıldı? ve sen bunun bilincinde miydin?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

nereye ıstersem yazarım ne ıstersem soylerım
benı kızdırıyosun bırazdan kufur edıcem bukemedın bılegı opuceksın bunu unutma... kıskanıyosan soyle ıtem vereyım sana oynarsın ama terbıyesızlesme oyun bu ıtem gıder ıtem gelır ama az aile terbıyesı alın duzgun davranın efendı olun neden dırek bana bulastın cz ne partyme gırebıldın ne pm cvp alabıldın sımdı hatırladım senı geldın burda sımdı bana hava basıyosun ezıkkç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...