Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkuaz [ Devile Bekle Bizi ]

Fukara

Öne çıkan mesajlar

said:
ShadowFax, 18 Kasım 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
bide şunu demek istiyorum CSW yi eger alabilirseniz helal olsun ama devile sonra ya kesin o castle i alır yada ottan b*ktan ban yada block yersiniz diez de :(

katiliyorum ama bunu yapmasina fırsat vermeyeceğiz.[signature][hline]Çöllerdeyim yanıyorum
Kutuptayım üşüyorum
Ceza benim çekiyorum ne olur dön
Uzanıyorum tutamıyorum
Özlüyorum ağlıyorum
Yasak mısın anlamıyorum ne olur dön !
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında dupe!!!!!!!!! itemlarla hava atanlar emin ol az sonra geliyor full olarak. itemlarımın en az yarısının drop ss lerini yolladım gm lere.
neyin şikayetini yapayım, anlattım yöntemini yap 50 tane dupe.
Yap aralarından 1 tanesini +8, sil geri kalanları.
Al sana legit item.
adını serverın ilk kez duyduğu pek çok adamın üzerinde full set olmasını legit demeyin gözünüzü seveyim ya.
artı o castle ı almak bu bug varken çok çok zor.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 03:04 tarihinde demiş ki:
tosun nie bu kadar stres yaptin anlamadim adamlar kollari yakmislar sirada kaleye almak var diolar alirlar ve ya alamazlar bu ayri bi konu da destek cikmak lazim...gönüller bir olsun...

her oLayda ama her oLayda böyLe ısırgan otLarı çıkar bişe demiyorum...

EVET ARKAdAŞLAR biz canımızı dişimize takcaz beLkide banLanırız şüpheLerim war o konuda 1 tane itemim siLindi wipede bu biLe deviL için bi bahane oLabiLir... ancak artık gurur meseLesi oLdu bi yerde ... TÜRKLERİN bu oyunda neLer yapabiLeceğini herkes görecek ve ALKIŞLIYACAK başka bişey demiyorum BEN KAFAYA KOYDUM , HUSY HOLY KAFAYA KOYDUK ....

Türk bayrağını oraya dikerkende ss aLıcam bakaLım o zmn tosuncuk ne dicek Bana siyaset konuşturmasın burda Ben üLkücü deiLim aL bunuda söyLedim Hatta Tayyepa gıcık oLurum ... ANNAYAN ANLADI siyasi kimLiğimi saten dicek bişey yok ama BU serverda BAZI ezikLerin yaptıkLarı yüsünden türkLüümün aLtında çok kaLdım BEN ARTIK TÜRKLÜĞÜMÜ GURURLA TAŞIYORUM

taşıyamayanLar utansın..

gidip ranking forumunda yabancıLarı yaLayanLar utansın

rankinge sankim biz takıLmıyoz Biz Öküzüz ingiLizcemiz yoktu çünkü koçero istediin yere geLirim gereken cevabı veririm ama bnm bu saatten sonra uLusuma küfür edenLerLe işim yok....

UNUTMA ki BU oyunu biLe oynuyorsan eskiden fedakarca döküLen ataLarımızın kanLarı sayesinde evinde rahatca oynuyosun ...

ATALARIMIZA sövenLeri koruyarak bana burda muhaLEfet oLarak ancak ve ancak ataLarını eziyosun

Yazık[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

[ BekLe bizi bLood seni yıkmaya gELiyoruz TÜRKLER OLARAK ] Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

Fukara'ya Diez'de oynayan bir human olarak tam destek veriyorum. Kardeşim yardıma ihtiyacınız olursa son raddesine kadar varım. Bu işin orc u human'ı yok. Gerçi benim etim ne butum ne ama sakın çekinme bi pm de yanındayım nick:Bezgin_bekiR..[signature][hline]Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar nerde yanlış yapıyor Acep ?¿
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse konusacak bsy kalmadi bu hakkında bence uzatmanin anlami yok.. Yoksa olay başka yerlere uzanicak tatsizlik olmasin hepimiz bekleyelim görelim ne olacağını.. .Neyse forum mod / yetkililerinden bir ricam olucak eğer mümkünse bu topic i kilitleminizi rica ediyorum yoksa farkli olaylar ile sonuclanabilir..

Have fun ;)[signature][hline]Çöllerdeyim yanıyorum
Kutuptayım üşüyorum
Ceza benim çekiyorum ne olur dön
Uzanıyorum tutamıyorum
Özlüyorum ağlıyorum
Yasak mısın anlamıyorum ne olur dön !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HolyDreams, 18 Kasım 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Neyse konusacak bsy kalmadi bu hakkında bence uzatmanin anlami yok.. Yoksa olay başka yerlere uzanicak tatsizlik olmasin hepimiz bekleyelim görelim ne olacağını.. .Neyse forum mod / yetkililerinden bir ricam olucak eğer mümkünse bu topic i kilitleminizi rica ediyorum yoksa farkli olaylar ile sonuclanabilir..

Have fun ;)

evet kanka sana katıLıyorum dinime küfreden bari müsLüman oLsa oLAyından sinirLeniyorum çok adama Neden Hep gereksiz insanLar beni buLur ?

neyse SAOL BEKİRCİM topLucaz bi kadro humanLı orcLu bakıcaz çaresine merak etme :D[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

hahah... neyse bu eglence de burda bitsin ama yazdiklarimi ve yazdiklarini arka arkaya tekrar bir oku bakalim. belki bir ise yarar.

ha bir de tercume ettirme imkanin varsa o ranking forumlarina bir bak bakalim. anlamadigin icin yalakalik dedigin o yazilarin asli astari neymis.

son olarak haddini astigin icin soyluyorum. okudugunu anlamadigin icin sacma sapan bir kaniya varip "ATALARIMIZA sövenLeri koruyarak bana burda muhaLEfet oLarak ancak ve ancak ataLarını eziyosun" demeni gozardi ediyorum ama kendi capinda yaptigin isleri nedenlendirirken bana tarih dersi vermeye, neyi kime karsi nasil savunacagimi anlatma. beni tanimadigin icin bir sey demiyorum fakat bu sekilde sacmalamayi surdurursen eglenmeyi birakir, ozur diletene kadar yazabilirim burda.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

özür mü diLeyeceğim ne için ? idoLumu savunduum içinmi ?

çok gereksiz bi adamsın gerçekten yani

baba cLan plz ok ?

for 30m diyenLerden farkın warmı sence ?[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

eternity deiL rage of bLood

ancak bizimde hazırda bekLeyen ve yakında patLıyacak transferLerimiz war :=)

bekLeyin ve görün diyim süpris :D[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shero_, 18 Kasım 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
bizimki (eternity) niye söndü yaw o zmn ??

ay dont now[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bütün forumu okudum bu msj yazarkende saat galiba 23.40 falan geçiyo uyku sersemiyim az yarım yamalak okudum helal diyip sonrada sözümü geri almak istedim bütün bu düşünülenler çok güzel akla gelebilcek en değişik bir davranış lakin bunu gerçekleştirirken birbirnizle olan muhabbetiniz yada iletileriniz hiç iç açıcı değil farkında olmadan savunduğunuz noktalar saçma her yönüyle insanlar özgürdür kendi düşüncelerini savunma haklaır vardır.isteyen istediği gibi düşünür bunları kimse yargılayamaz olay burda kapandı diyerek yatmak istedim mesajıma karşılık gelebilecek herhangi bir mesaja cevap vermemek yükümlülüğümle saolun okuduğunuz için.::::!:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aisto, 18 Kasım 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
Ya bütün forumu okudum bu msj yazarkende saat galiba 23.40 falan geçiyo uyku sersemiyim az yarım yamalak okudum helal diyip sonrada sözümü geri almak istedim bütün bu düşünülenler çok güzel akla gelebilcek en değişik bir davranış lakin bunu gerçekleştirirken birbirnizle olan muhabbetiniz yada iletileriniz hiç iç açıcı değil farkında olmadan savunduğunuz noktalar saçma her yönüyle insanlar özgürdür kendi düşüncelerini savunma haklaır vardır.isteyen istediği gibi düşünür bunları kimse yargılayamaz olay burda kapandı diyerek yatmak istedim mesajıma karşılık gelebilecek herhangi bir mesaja cevap vermemek yükümlülüğümle saolun okuduğunuz için.::::!:

biz hevesLendik ... geLdik buraya bi başarıyı yazdık ve başarmak istediimiz dier oLayı söyLedik ama öyLe saçma sapan şeyLer yazdıki arkadaş bizde saçmasapan oLduk karşısında dedim ya gereksiz insan

said:
SoLDaTForWaFFeN, 19 Kasım 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Hey ben soldatforwaffen clan süper olmuş belki bende ilerde gelirim ama o abyys i alın peki clanın np si kaç şuan?

şu anda 3miLyon civarı :) kanka geLirsin sende n00bum bnm[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fukara, 18 Kasım 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
said:
Shero_, 18 Kasım 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
bizimki (eternity) niye söndü yaw o zmn ??

ay dont now

rage of blood'un kollluğu yanarken WeAreHistory eski apocalypz kurulu degildi wearehistory kuruldu rage of blood'un kolu söndü sonra sizin turkuaz kuruldu bu seferde eternity'nin kolu söndü[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]

[Bu mesaj JoNyBLaCk tarafından 19 Kasım 2005 08:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...