Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkuaz [ Devile Bekle Bizi ]

Fukara

Öne çıkan mesajlar

said:
tosun_pasa, 18 Kasım 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
peki saygideger bilirkisi buyuklerim.. gelin bunlari orada da anlatin olmaz mi? buradakiler biliyor zaten. hadi be abilerim be! bi gorelim sorunlari, yanlislari nasil anlatiyorsunuz.

Gerektiğinde konusmasinida biliriz.. Ben buraya gecenlerde üye oldum ve ilk defa buraya yaziyorum.. Unutma oraya yazmanin bir anlami yok ordakiler forum spammeri oyun forumda dönmüyor Serverin içinde dönüyor Geniş düşüne biliyorsan ne mutlu sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiii, 18 Kasım 2005 01:13 tarihinde demiş ki:
siz nasıl adamsınız o bayraga saygısızılık edıyorsunuz

o bayragı ordan hemen kaldırın baska bişi demıyorum size
cz de oldugunuzde o bayrak ne olcak allagın gavuru gelıp ustuneotur kalk makarasını gecıcek
o bayrag raya koyarken bi dusunun

Bu kdr dar görüşlü olma bence... O bayraği biz Türklerin batmiş olan imajini kurtarmak için koyduk bunu anlamiyorsan benim yapabilceğim bsy yok.. Ama oyunda ulasabilirsen uzun uzun anlatirim anlayana kdr simdi kendine iyi bak kardeşim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

valla kuzenim o clanın alt clanında adama yaptıkları muamele 60 olmazsa 1 hafta içinde atarız clandan,bide bizim salak bütün gün boss arıyo bu adamlar için neyse pek öle anlatıldığınız kadar iyi tutumlu bir clan olduğunuzu düşünmüyorum...[signature][hline]gelgelpcpc gel gel sana aşığım gel:D
Sosyal ağlarda paylaş

tosun nie bu kadar stres yaptin anlamadim adamlar kollari yakmislar sirada kaleye almak var diolar alirlar ve ya alamazlar bu ayri bi konu da destek cikmak lazim...gönüller bir olsun...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

heheheheh
murtazanın dedigi gibi ally önemli..
ama ally olmasakta biz Turkuazın yanındayız bi sekilde eski lasombra olarak biz varımızı yogumuzu koyacaz ortaya türk bayraaa için hade görem sizi ...
bu arada Tosun pasa sanırım kıskanclık damarların gerildi
hehhee
fukaracım salla kardeşim az laf cok iş hade hade lvl kas bakiym
62 olda blizzard lzm olcak CSW de...
şşşş alooo hade la LR time :D
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım kaleye bayrağı cekicez bu ne kdr zaman alir bilmiyorum ama clandaki bir cok kişi CSW yi ( Kale savaşını ) net bilmiyor bu yüzden biraz tecrübe lasim :'( Neyse arkadaslar Destekleriniz için sağolun. Birde bazı arkadaşlar gibi köstek olmadiğiniz için teşekkür ederim ;)

[Bu mesaj HolyDreams tarafından 18 Kasım 2005 10:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahh ahh gençlik :)
lifestone varken kristali %30 a indirmiştim, ardından 10 tane blood beni görüp yatırmışlardı.
O anı hiç unutamam,monitör klavye ne varsa kırıyordum :)
Şehitler ölmez clanına uyuz oluyorum o ayrı.
Hemen atlayanlar olacak onuda anlatayım.
(Noob bi charla gördüğüm bir şö clanı elemanının merchantı ağzına kadar necklace doluydu.Yanındada 2 tane daha şö elemanı.Ya kardeş dedim tamam ok dupe ün dibine vurmuşsunuzda abartmayıp serverı bitirmeseniz olmazmı demiştim.Sanane istediğimiz kadar dupe yaparız çiçek böcek demişlerdi :) şimdi sorsan clanlarından hiç biri dupe yapmamıştır)
Bu bug düzeltilmeden o castle ı almak çok zor.
En sakat olaylardan biride csw saati. Blood ın çoğu perulu olduğu için o saatlerde online olabiliyorlar.
Ya zaten bloood diye bir şey kalmadı neredeyse o ayrı.
Pek çoğu oyunu bıraktı.
Zaten knight ın oynanacak bir yanı kalmadı.
Bu arada bende oyunu bıraktım bu da ayrı bir nokta.
Ama yinede her konuda yardımlarım devam etmektedir.
Bir notu tekrar yazayım.
Sakın kimseye id vermeyin.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 18 Kasım 2005 10:39 tarihinde demiş ki:
ahh ahh gençlik :)
lifestone varken kristali %30 a indirmiştim, ardından 10 tane blood beni görüp yatırmışlardı.
O anı hiç unutamam,monitör klavye ne varsa kırıyordum :)
(Noob bi charla gördüğüm bir şö clanı elemanının merchantı ağzına kadar necklace doluydu.Yanındada 2 tane daha şö elemanı.Ya kardeş dedim tamam ok dupe ün dibine vurmuşsunuzda abartmayıp serverı bitirmeseniz olmazmı demiştim.Sanane istediğimiz kadar dupe yaparız çiçek böcek demişlerdi :) şimdi sorsan clanlarından hiç biri dupe yapmamıştır)
Bu bug düzeltilmeden o castle ı almak çok zor.
En sakat olaylardan biride csw saati. Blood ın çoğu perulu olduğu için o saatlerde online olabiliyorlar.
Ya zaten bloood diye bir şey kalmadı neredeyse o ayrı.
Pek çoğu oyunu bıraktı.
Zaten knight ın oynanacak bir yanı kalmadı.
Bu arada bende oyunu bıraktım bu da ayrı bir nokta.
Ama yinede her konuda yardımlarım devam etmektedir.
Bir notu tekrar yazayım.
Sakın kimseye id vermeyin.

Bir kişi yüzünden kos koca bir clani hedef alman yanliş bence yazdiğini tekrar düşünüp yazarsan sevinirim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bir kişi değil farkındaysan, merchant etrafındaki 2 kişi ile birlikte 2+1= 3 o anda bana çiçek böcek gittiler.
Yani tabiki hepsi dupecüdür veya değildir demiyorum.
isimlerinden tut, bazı oyuncularına sevmiyorum.Bu benim düşüncem ve başkasını bağlamaz.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 18 Kasım 2005 10:39 tarihinde demiş ki:
Sakın kimseye id vermeyin.

Burda clanin geneli olarak konusmuyormusun yoksa bana mı öyle geliyor ? yanlişim warsa düzelt lütfen kardeş..
Sosyal ağlarda paylaş

ya canım kardeşim, dupecü adamı barındıran her clanı sevmiyorum.
clan lideri dupecü adamı barındırmayacak bu kadar basit.[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel

[Bu mesaj vktk tarafından 18 Kasım 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında dupe yapıpta hava atan cz'de gezen tipler şuan rezil olmamak için oyuna girmiyorlar isim vermek istemiyorum. bazılarıda don gömlek geziyor piyasada ilahi adalet ![signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]

[Bu mesaj JoNyBLaCk tarafından 18 Kasım 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj JoNyBLaCk tarafından 18 Kasım 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben üzerime alınıyorum.
eğer çok çok istiyorsan gm le olan yazışmalarımı sana göndereyim.
ben utanıyor olsam bunu saklardım.
evet dupe wipe da, üzerimdeki herşey silindi.
bir iki parça demiyorum herşey.
1 itemı50 tane dupeleyip 1 tanesinden +8 yapıp, geri kalanların hepsini silersen elindeki +8 item silinmiyor biliyorsun.
keşke bende öyle yapsaydımda, şimdi üzerindeki herşey legitmiş gibi dolaşanlardan olsaydım.
ve ben zaten oyunu bırakmışken, wow oynuyorken dupe wipe oldu.
FAKAT ben ne yapacağım.
Bana bu şekilde laf atanları rezil etmek için.
yeniden giydireceğim charı ss i de buraya koyacağım.
çiçek böcek oldunuzmu diyede topic açacağım.
unique itemları topladım
hatta şu ünlü dupe wipe ınıza rağmen +1 unique yapsammı yoksa priestımıda full shell set yapsammı diye düşünüyorum.
hatta abartıp ardından investigate isteyeceğim charıma.
bu arada bir tek türkler hakkımda konuşuyor, yabancı oyuncular inanamıyor üzerimdkilerin silindiğine.
isterseniz bunlarla ilgili yazışalarıda buraya yapıştırabilirim.
arkadaşlar bu oyun oynanmaz :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 18 Kasım 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
ya canım kardeşim, dupecü adamı barındıran her clanı sevmiyorum.
clan lideri dupecü adamı barındırmayacak bu kadar basit.

Bak dışardan bakinca böyle diyorsunda eğer herhangi bir isim & elinde kanıt warsa lütfen buraya gönder...http://s14.invisionfree.com/Turkuaz bizzat husy ile birlikte ilgilineceğiz..

Birde arkdaslar sanmayin sakin sadece DUPE itemlar oyundan silindiğini.. k2 Classic random item sildi 2 haftalik boss drop nasil siliniyor anlamiyorumda neyse konu bu değil zati.. Neyse arkdaslar bence bu kadar flame lenmeyi haketmiyoruz. Yazdiklarinizi bir kere daha düşünün.. Eğer şikayetleriniz warsa http://s14.invisionfree.com/Turkuaz buraya yazin problemi çözelim ;)
GL HF
//AvailablE
//XxXgAnGsTaXxX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 18 Kasım 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
zamanında dupe yapıpta hava atan cz'de gezen tipler şuan rezil olmamak için oyuna girmiyorlar isim vermek istemiyorum. bazılarıda don gömlek geziyor piyasada ilahi adalet !

ama şöle bi durum var dupe wipe denen olayda legitler(im) gitti. ilahi adaletlik bi durum yok ortada.

wipe ta itemleri silinenler illaki duper dir die bişi olamaz sanırım.[signature][hline]
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 18 Kasım 2005 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eğerki dupe degilde silindiyse geçmiş olsun üzüldüm :(
ama bir çok dupecinin itemleri silindi bir nevi güzel temizlik oldu.. item dupe olmayıpta sillinenlerin geçmiş olsun ne diyim :([signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...