Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son zamanlarda meydana gelen Hacklenme ve soyulma...

VW__

Öne çıkan mesajlar

son zamanlarda ben başta olmak üzere çoğu kişinin soyulduğunu gördüm.. Çoğu hackerlar soyması yetmişyomuş gibi clandan konuşup "Ben bu charın eski sahibiyim,bu charı hackliyorum felan yazıyo" buna bi önlem alınması lazım bence yoksa bu kadar emek verdiğimiz charlarımız tehlike altında olmaya devam edecek..[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

çok dooru diyosunda napılabilir biz yapıcağımızı yapıyoruz bi cafeye gidiosam evden deiştiriordum hemen şifreyi ama şimdi site yoq, 5-6 yıldır gittiğim cafeden başka açmıyorum charı ama yinede bi kere hacklendim, tanımadıım chardan trade de kabul etmem ama genede hacklediler yane :(
ps:soora bulup döve döve aldıydı arklarım banada haberini getirdiler o başka[signature][hline]Lamerim,lamersin,lamerler...
Sosyal ağlarda paylaş

benim geçenlerde +8 ms,ıron necklase +0,ıron belt +0,skeleton +0,roc +0 x2,warior earıng +0 x2

gitti ve bulamadım işte k2network un acizliği burda ortaya çıkıyo hemde dc oldum ve şu oyunda dc olsunmu hikayesi varya girişte soruyo o zmn dc olmuyodu kaç kere bassanda bi girdim bu saydıklarımın hiç biri yok ve bende oyunu bıraktım ama şimdi beramusta orc olarak kasıyorum tekrar[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!
BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
Sosyal ağlarda paylaş

Hackshield neden var ? Ben bunun cevabını örenmek istiyorum neden var hackshield?
Bu oyundaki hackerlara en iyi önlem charla oyuna girerken gizli bi soru ve cevabı olması lazım artık yada şifrenizde bazı bilinmeyen karakterler kullanılmalı..bilinmeyen karakterler derken hackerların makinaya keylog attığında şifrenizi çözemediği karakterler bunlar..Detaylı bilgi isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilir.Burada açıklamam çünkü forumda da hacker olabilir ve buna karşı bi icat geliştirebilir..[signature][hline]Nick: Synergenx

[Bu mesaj VW__ tarafından 19 Kasım 2005 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aynı şey ben yaşadım biri şifreyi çalmış ıtemlerı falan goturmuş sona soyuldum bana yardım edin diye clandan para istemiş yuzsuz adam neyseki kimse para vermemiş (bu iyimi kotumu bilemedim)[signature][hline]Lvl53 şimdilik (bilg bozuldu yoksa 58dim şimdi:(
Turkish_Lokum_Priest
Clan:OrjınalEffEct (50 den beri)
Sosyal ağlarda paylaş

benim aklıma gelen şu oyunda ınn hostes ve ınventory i açmak için bi parola istiycek eğer parolayı yanlış girersen oyundan disconnect liycek bu soyulmalara karşı bi çare olabilir belki ne dersiniz?[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!
BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın bazı karakterler var keylog göremiyo bu karakterleri ve charınız güvenlik altında oluyo.. Bu konu hakkında bilgi almak isteyen bana sölesin..[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MetalStyl3, 19 Kasım 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
bende hacklendim okadar zaman uğraştığım herşey gitti yaf
Bu hackerleri doğuranın ananın.......

lol bunu senmi diyosun ben deep freeze keylog icin önlem olabilir die vw nin baslıgının altına yazmışdım ve bana özel mesajdan abi keylog nasıl kullanılır varsa yolla bana bana cok lazım diyen adam :D

Helal olsun valla baska bişi demiyorum[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

zzz beni tanıyan tanıyor ben sana simdi özel mesajları forumlarda yayınlamak yalnış ama böle bok atarsan cok pis bozarım seni az beklede göstereyim sana ve sana verdigim cvb ıda gösteririm sende benim sana özel msj olarak attıgım ss yi koyarsın[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Tarihe bakabilirsin : ) böle kanıtın varsa b.k atarsın millete ok mi : )
[spo1=Banagelenmsj][/spo]

[spo2=sanaattigimmsj][/spo]

yerinde olsam cvp verip kendimi rezil bile etmezdim simdi uza..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 19 Kasım 2005 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Keylogger çok ii pokmuş gibi istemeye kalktı bide öle mi ?
Böyle yüzsüzler aramızda dolaşıyo... :([signature][hline]Nick: Synergenx

[Bu mesaj VW__ tarafından 19 Kasım 2005 14:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

özel msjları yayınlamayı sevmem adı üstünde özel ama bana b.k atarak sen bana pm attın sana dupe gerci sonra düzeltmiş keyloger yollim sende hackle vs deyince artık bunun gibilerin gözüne sokarak bu ss leri gercek yüzünü ortaya cıkarınca mutlu oluyorum onlarada kapak oluyor sanırım:D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum önce okudugunu anla
o topicde keyloger e sadece önlem olarak Deep Freeze adındaki programdan bahsettim
Burdan Iyi oku bak

arkadasda bende var ama 30 günlük dedi bende bende lisanslısı var istersen özelden yaz yollim sana 1 pc de dene memnun kalırsan dier pc lerinede kurarsın demişim okudugunu anlamıyosan ben napim he?

zaten senin kalbinde olmazsa istemezdin :D

Not=Deep Freeze or Go Back Bilgisayara yüklendiginde ve koruma etkin oldugunda bilgisayardan hiç bişi silemez hiç bişi yükleyemezsiniz yüklersiniz ama Reset attıkdan sonra programın yüklendigi veya korumaya alındıgı son haliyle acılır yani deep freeze varken biri size keylog vs tarzı programlar yollarsa resetlemeniz yetiyor..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Ersin ai bi resmimi koymadığın kalmış seni ben hacklemedim diyom anla abi halla hallaa abi tamam var dıger her sey tamam da seni ben hacklemedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm[signature][hline]Name:İllegal
Serwer:Xgenon
lvl:62
Class:Arc Mage Drake
Clan:Osmanlı_Ordusu
Np:74k...[Tabiki şu anlık]:D
HuRR1CaNe KoRaY Abi SeN ÇoKK BaBa AdAmSın Abi FevZi
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler vW__ nin bahsettiği hacker benim ama tek yanlışı onu soyan ben değilim bunuda bildirmek ıstıyorum kendısıne ynlız
çok şey zırvalamıssınız uyuz oldum benı ne deep freez ne özel kod denilen logo lar nede herhangi başka şeyler durduramaz kfama koydun mu yaparım kardeşşşş dellendirmeyin adamı çok bi b0k biliyomuş gibi 50 tne şey yazmışsınız yok deep freez mıs de bılmem neymıs te sız M:Ö 2005 yılında kalmıssınız bence yenı korunma taktıklerı ogrenın benden bu kadar ısallah bıseyler anlamıssınızdır bence boyle kendı kendınıze sacmlıklar uydurmayın gıdın adma gıbı bı bılg muhendısınden ogrenın bıseyler belki ufak bi ihtimal onlar biliyolardır :D :D :D :D Ama bence cogu bilmiyodur ezık muhendısler:D :D :D :D[signature][hline]Name:İllegal
Serwer:Xgenon
lvl:62
Class:Arc Mage Drake
Clan:Osmanlı_Ordusu
Np:74k...[Tabiki şu anlık]:D
HuRR1CaNe KoRaY Abi SeN ÇoKK BaBa AdAmSın Abi FevZi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...