Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halen şoktayım.....Tanrım neden ben.....

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

Az önce MTV de (MTV de) Cradle Of Filth - Babylon AD (Cradle Of Filth) şarkısının klibini izledim (MTV de)..............inanmıyorum hala.....[hline]"Do not fear, my son! Awaken the dragon inside
For he may guide you, being the worlds hidden eye
Through a dark time, when mankind is bleeding within
Oh little dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

ehe günaydın bilmem kaç senedir gösteriyolar superock da babylon ad çok moda oldu son zamanlarda bi onu bi de 2 kızın olduğu bi klibi gösterip duruyolar, 2 sene önce bi klip var iğrenç böyle adamlar keman yayıyla bileklerini kesiyolar felan otistik bir sey onu vermişlerdi kusuyodum gece gece, hiç kaçırmıyorum superock ı güzel şeyler oluyo[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben ilk defa görüyoru ablamla izliyoduk dedi bak Cradle ben dedim yok olamaz....klibin sonuna kadarda inanmadım zaten...ses ritim falan herşey aynıda ben hala inanmadım en son artık yazınca :) kaldım öyle[hline]"Do not fear, my son! Awaken the dragon inside
For he may guide you, being the worlds hidden eye
Through a dark time, when mankind is bleeding within
Oh little dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gün perşembe daha doğrusu geçtiğimiz gün perşembe, perşembe günlerinin gecesi superock gecesidir. Bu her perşembe mtv de böyle devam eder full rock tarzı müzikler çalarlar(hard vs.). Ayrıca trt4 gece 1-2 den sonra vh1 kanalını gösterir. Mtv deki gibi burdada cuma günleri friday rock vardır, mtv deki gibi sürekli rock klipler olur.[hline][ quote ]
.[ hline ][ quote ]infected, 02 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
infected, 30 July 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
gitmiş içerden de televizyon sesi geliyo içerdeki televizyona gitti diye gitmiş

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

oha mtv ingiliz tv si nerden çıktı direk amerikan sömürgesi gibi bi olay mtv :P ha mtve var o ayrı :P geçen hafta superock da tool-parabola ve a perfect circle-judith çaldı overdose geçirdim resmen :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 09 August 2003 00:13 tarihinde demiş ki:
şu her populer olan her şeyden nefret etme olayını da bıraksanız..
aptallık tek kelimeyle..[hline]valandil ownz j0o!

Head kesinlikle katılıyorum sana. Nedir yahu bu anlayış bir türlü çözemedim ama vardır herkeze göre bir nedeni ne diyeyim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...