Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Metal

psezpolnica

Öne çıkan mesajlar

peki bana gitarı gürültü yapmak için kullanmayan sözden ziyade müzikal ağırlıklı bol melodili bir grup önerebilirmisiniz

marduk dinledimde adamlar sarf gürültü yapıyorlar bence hiçbişi anlamadım yaptıklarından langır lungur gitara vuruyorlarmış gibi geldi[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah in flames ile hypocrisy dinlerdim zaten hatta killing art ile carved up'a hastayım sabah akşam dinlerim[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

eternal tears of sorrow var kalmah elemanlarının grubu sonra as i lay dying gayet iyi melodilere sahip hastası oldum son zamanlarda(özellikle frail words collapse),gardenian da iyidir.[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar ben de det metal dinliyorum ve çok coolum. Bi halt anlamıyorum ama maksat piyasa değil mi eki eki
En sevdiğim det metal grupları:
Metallica
Linkin park
Limp Bizkit

Ayrıca İbrahim Tatlıses'in böğürmeli parçalarını da severim.

Karanlık sizlerle olsun![signature][hline]N i g h t w i s h
Kerforn/Night Elf Druid (Invadoria)
Burning Legion

Nerf Shaman!

[Bu mesaj Sensible tarafından 19 Kasım 2005 03:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...