Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

oyunu oynadım beklediğimize değmiş bence inanılmaz bir oyun detaylar çok iyi düşünülmüş ben çok beğendim.[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

eğer radikal değişiklikler yapsalardı age of empires olmaktan çıkardı age of 1 den beri oynayanların anlayacağı bi havası var oyunun ve çok şükür onu değiştirmemişler[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
Sosyal ağlarda paylaş

osmanlıları ciden güçlü yapmışlar o devasa top ve sipahiler oaly bitiriyor. Sırf bolca sipahı çıakrayım diye lvl kasıp sipahi kartlarını açmaya çalışıyorum. O ne biçim birim öle giriyor ve dağıtıyor :D
trade road olayı çok hoşuma gitti. resmen oyunda orayı tutmak zorudna kalıyorsunuz. (iyi de resource getiriyor)
bir kaç tane daha birim olsa daha güzel olurmuş artık onu da muhtemlen expansion pack de yaparlar.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyunu oynadım cok gelistirilmis bayagı detaya inilmis gercek ten cok beyedim özellikle yeni eklenen home cityni gelistirme olayı falan hasta oldum deli ögibi oynuyom =)[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!
Sosyal ağlarda paylaş

128 de en düşükte çalışıyo bi dene istersen[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...