Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

yok be abı du bak, age of 3 yazıyo agustos 2004 un yüklenio kısmında... haaa ama 23 kasım 2004 de cıkıyomus:) yanlıs alarm...

ne farkeder en azından oyun hakkında bilgi sahibi olalım threadden; bilinen bilinmeyen neler var...[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

Olm hiçbirinizde yok mu Agustos 2004 sayısı levelin??? sayı 91 sayfa 008 bet on soldierın altındaki yuklenior kısmının ilk satırında

Age Of Empires III-Strateji-23 Kasım 2004-erteleme beklemiyoruz

yazıyooo[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir sorun var ki netten bi aratırsan görürsün
oyun hakkında en ufak bi bilgi yok, çıkan siteler mythology öncesine hitaben yazmışlar oyun age of 3 diye çıkacak diye.
gamespot da bile yok diyorum.
level 1 satır bilgi geçmiş, bu kadar yakın tarihte çıkacak böyle ünlü bir oyun hakkında neden hiçbir yerde bi bilgi yok bunu açıklayabilio musun veya bişey linkleyebilio musun[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

burada bile birşey yok.

hatta bunların hepsini geçtim microsoft un ve ensemble studios un sitesinde bile yazmıyor 3 diye birşey.

Age of Mythology: The Titans var mytho nun genişleme pakedi olarak en son çıkan..

günümüz pazarlama stratejisine göre bu tarz işlerde süpriz olmaz, açıklanır, içeriği bi nebze süpriz olabilir.demek istiyorum ki 3 hafta sonra çıkacak diye bomba oyunun süprizi olmaz, kimse o riske girmez.

Level ın boşa yazdığını sanmıyorum ama olay nedir şahsen anlayamadım/bulamadım.[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

yalandır o zaman
basım hatası işte
fazla odaklanmamak lazım[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

nasil ya ne resim var
ne de hebele
ilginc

daha böyle bir oyun cıkmayacagına inanıyorum o ayrı
ne bu fallout mu sanki[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

- Release date:
- PC: 26 Nov 2004
- Related Newsarticles:

No related newsitems

- No official website
- No related articles
- No related previews
- No related reviews
- Related Pressreleases:

No related pressreleases

bu kadar bilgi levelın tek satırında da mevcut.[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun cıkmasına ne kalmış yahu...
kac ay kine
kesin bişiler koyardıalr[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

Demek ki Level gördüğü haberleri aynen copy/paste yapıp dergiye koyuyor. Oyun piyasasından biraz haberdar olan biri bu kadar beklenen bir oyunun hiçbir açıklama yapılmadan çıkarılmayacağını bilir.
Microsoft geçenlerde Age 3 ve bir iki oyun daha dışında bütün PC oyun projelerini iptal ettiğini duyurdu. Bu da demeke oluyor ki Age 3 çıkacak. Ama en erken tarih olarak gelecek yılın sonlarına doğru bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
walla ilginç levelın eylul ayında da var agustozda da , simdi daha eski levellara bakcam (ama onlar yokki:) )

walla noldugu hakkında hicbi fikrim yok hatta bende acaip şaşırdım gorunce dedm heralde yannış yazdılar gecen ay ama bu ay da olmazkine. zaten hic bi yerde duyurusuna rastlamadım... farkındaysanız ertelenme beklenmiyo yazıyo...

yanlız su var: boyle bi durumu c/p lemesi icin saglam bi kaynak gerekir gidip de www.hebelemuratsuperoyuncu.com gibi bi siteden alınmıs degildir. ama saglam bi kaynak olsaydı biz de bulurduk...

e bu durumda???[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...