Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Trio ( movie Download )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Boş yorum yapmamak lazım...Daha iyisini yaparım diyosanız buyrun yapın gösterin bizde helal diyelim! Yoksa burda boşa konuşup sinir bozmak kırıcı laflar söylemek yersiz![signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa bikere ben diesdeyim bu birr... Sen benim lafımı nerenden binliyon bu ikii? Ben murtazanın oyununa kötü dediysen buyur ondan daha iyisini çek getir bizde helal diyelim dedim sen bana meydan okuyosun bu üüçç... ok?[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

valla kim nederse desin pk yı adam babalar gibi yapıo..daha geçen hafta rica ettim arkaya troll spota gidemiodum mage'ler prieslar kapatmıştı kırmadı beni tek tek hepsini kesti yolumu açtı..murtaza abi sen salla abi macro yapsanda yapmasanda süpersin.ha bazıları derki yalakalık yapıo alakası yok eger adam işini iyi yapıosa övmek yalakalık mı ?hayır tabiki..

go go go pk more :Pp[signature][hline]server:Ares
Level 62 %10--artık level kasıyorum----
Elemental lord
Np:90k+
Clan:Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

ahh ahh ne günlerdi, ben 2 tane lvl 62 warrioru solo alırım diye strom değil mi bu :)
rogu bırada, kalda burada.
arkadaşlar bırakın bu boş işleri ya
blizzard > k2[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse®
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 12 Kasım 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
Bi yanlışlık eseri eski topic silindi. Çözemedim tam. Neyse, linkleri tekrar veriim.

Bu link'den FileFront' daki dosyayı çekebilirsiniz

Bu linkten ise RapidShare' deki dosyayı çekebilirsiniz. Hangisi daha kolayınıza geliyorsa.

Videomuz 42 MB olup, 8 dakika civarı süreye sahip.

NYchris, Forrazzi, Den_kano_mpanio partysinin PK hadisesini içeriyor.

Teşekkürler... =)

emeğine sağlık +rep :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 142.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...