Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkeze selam!

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

said:
Alan yetkilileri KO Bölüm Kuralları Topicinde demişler ki:
Ya arkadaşlar.
Bu sefer bu başlık içerisinde sizlerle "saygılar sevgiler" diye değilde şimdiye kadar hiç konuşmadığım bi şekilde konuşucam. Belki bu sefer anlarsınız...

Ya ""a.q." diyince küfür olmuyor" diye düşünüosanız yanılıosunuz. o da küfür bu da küfür. Kısaltınca kfüür anlamını yitirmiyor. Küfürde yasak, küfürün kısaltılmışıda yasak.
Ben mecburmuyum her KO bölümüne girdiğimde en az 45 dakika küfür editlemeye? Bende bu bölümde biraz geyik çevirmek istiyorum ya. Anlayışlı olun biraz.

Birinin açtığı başlığı sevmediyseniz karakedi'nin dediği gibi "lütfen o başlığı ivedi olarak terkedin ve şikayetçiyseniz şikayet edin abiii" . Daha ne diyim?

a.q., y.ra, g.t, hazzieekkttirr gibi şeyler yazınca küfür, küfür olmaktan çıkıp daha cicili bicili bişimi oluyo sanıosunuz? Ayrıca burayı babanızın çiftliğimi sanıosunuz?
Ya erkeklerden çok bayanlar takip ediyor bu forumu kendinize gelin biraz. Dışarıda bi yerde bayanların yanına küfrediomusunuz? Ha küfrediosanız o zaman bişi diyemem sizin bileceğiniz iş.

Nolur abi nolurrrrrrrrrr küfretmeyin artık. Küfür editlemekten canım çıktı. Parmak kası yaptım şerefsizim yaa.

Ha bide unutmadan şunuda söylim. Burada illa ciddi konular konuşulacak diye bi kural yok. "Geyik yapılan topicler kilitlenir" diye bişi yok. Geyiğinizide yapın ama sapıtmayıııınnnnnnnnnnnnn
Sapıtmak suxxxxxxxxxxx....
Bu şekilde topicler açmadan geyik yapınnnnnYaşasın sapıtmadan geyik yapmakkkkkkkk..

Ek Olarak

From KaKsi

Bu çeşit tavırlar sergileyenler ve forum seviyesini düşürme çalışmalarına devam edenler kesinlikle ve muhakkak ciddi yaptırımlara maruz kalacaklardır. Artık forumdaki ziyaretçilerin de, üyelerinde bu konudaki rahatsızlıkları hat safhalara ulaşmış bulunmakta ve gelen özel mesajlar neticesinde de bu durum vukuu bulmaktadır.

Lütfen seviyemizi muhafaza edelim ve kullandığımız kelimeleri özenle seçme gayreti içinde olalım. Aksi takdirde hem bizleri zor durumda bırakmış olacaksınız, hem diğer üyeleri fazlasıyla rahatsız etmiş olacaksınız, hemde ciddi yaptırımlara maruz kalacaksınız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar sevgiler....

[Bu mesaj Nefr tarafından 19 Kasım 2005 10:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alın burda ss daha bu gerçek sarsie değil diyosanız ben başka bişi demiyom [spo1=Sarsie] [/spo]

Downtown azını topla bu arada , adam akıllı konuşmasını ogrende gel buraya bişiler yaz, kimin akıllı kimin akılsız olduna sen mi karar vercen be zavallı insan[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 18 Kasım 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
bide diyelimki sen gerçek sarsie deilsin mesela diyorum çokmu hoşuna gidiyo sarsie gibi ap*** bi varlık gibi kendini burdaki insanlara tanıtmayı şahsen ben sarsieden daha sal** bi insan görmedim..

Bu sözler,bu benim zihnime kazındı bir kere.senin gibi hayattını saçma sapan yaşayanlar huzursuz olur ben herşeyi yapıyorum. hayel de kurarım herşeyi yaparım.beyaz yalanda sölerim espiride yaparım.hayatı içten yaşarım.sizin gibi sadece knight düşünmem kız arkadaşımla dolaşırım.eğlenirim senin gibi sade knight değilimdir.herkez hayata nasıl bakıyorsa öle cevap verir.umarım anlamışsındır beni.Bu yazdığın sözler hem zihnimde hem de kalbimde kazındı senin gibi hayatı sade knightden yaşamam.*!KOKULACAK YERDE KORKARIM,GÜLÜNECEK YERDE GÜLERİM,O AN NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPARIM.*[signature][hline]No ban pls!
Not:Hakiki sarsie benim bazıları sarsie_olimpia yazmış o gerçek sarsie değildir!
Birebir konuşmak için [email protected] a beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
said:
DownTown, 18 Kasım 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
bide diyelimki sen gerçek sarsie deilsin mesela diyorum çokmu hoşuna gidiyo sarsie gibi ap*** bi varlık gibi kendini burdaki insanlara tanıtmayı şahsen ben sarsieden daha sal** bi insan görmedim..

Bu sözler,bu benim zihnime kazındı bir kere.senin gibi hayattını saçma sapan yaşayanlar huzursuz olur ben herşeyi yapıyorum. hayel de kurarım herşeyi yaparım.beyaz yalanda sölerim espiride yaparım.hayatı içten yaşarım.sizin gibi sadece knight düşünmem kız arkadaşımla dolaşırım.eğlenirim senin gibi sade knight değilimdir.herkez hayata nasıl bakıyorsa öle cevap verir.umarım anlamışsındır beni.Bu yazdığın sözler hem zihnimde hem de kalbimde kazındı senin gibi hayatı sade knightden yaşamam.*!KOKULACAK YERDE KORKARIM,GÜLÜNECEK YERDE GÜLERİM,O AN NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPARIM.*

taklitte yaparsın yani :) baya güzel sarsiecilik oynuyosunuz informer hem sen kimdin be güzelim çıkartamadım seni ??[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 18 Kasım 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
said:
DownTown, 18 Kasım 2005 19:02 tarihinde demiş ki:

taklitte yaparsın yani :) baya güzel sarsiecilik oynuyosunuz informer hem sen kimdin be güzelim çıkartamadım seni ??
tanımanmı gerekiyo ?

o zmn muhattap olma benimle (böylelerine yüz vermeye gelmiyo işte kendilerini bişey sanıyolar :))[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 18 Kasım 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
informer organize kriminal şube ekipleri senin peşine düşmüşler. ortak bi işletme olayınız varmış sanırım.

suikastçi yetiştiriyorum diye içeri atılabilirim belki son mesajlarım bunlar.... :([signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...