Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkeze selam!

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

said:
Informer, 18 Kasım 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar gerçek Sarsie bu Buda Kanıtı

burdaki şu link e tıklayın ve imzaya bakın
-------------------------------------------------
İd:Gribal
Server:Cyaber
Np:103.534
Lv:62
Clan:Crim DEAD
Nation:Human/Wariwor
İtem:3 fangs of bakkira/2 kurky+8/1 Raptor+8
Coins:1.xxx.xxx
hmm şimdi düşünün gerçekten 62 olan bi insan
İtem:3 fangs of bakkira/2 kurky+8/1 Raptor+8
Coins:1.xxx.xxx
yazarmıydı ?? kukry çok iyi bişeymiş gibi yazmış bide nerden bulduysa +8 bak bak bak(kim uraşıp kukry yi +8 yapmış bilmiyom, hangi akıllı) bide fang of bakirra 3 tane yazmış nie böyle bişey yazıyo anlamadım ve birde üstüne üstlük coins: 1.xxx.xxx yazmış töbe yarabbim 62 olmuşsun 103k np n var o itemlar var 1m paran var ? bide 1m çokmuş gibi xxx.xxx şeklinde yazmış neden hala bu çocuğa yaşa sarsie fln dierek gaz veriyosunuz anlamadım hala yalan söylüyo paso uyduruyo hala inanıyosunuz
bana pm atmış ne derdin var benlen diyo banlattım kendini bilmemne bişeyler yazıp duruyo biraz insan olsan bu kadar tepki vermem sana sarsie. Neden gelip millete bişeyler uyduruyosun durmadan yani lvl 62 fln diyosun nie böyle yazıyosun ? lvl 30 olsanda burda 30 um desen hiçkimse sana "ahahaha 30 lvl ezik" vb. şeyler demez erkek gibi söyle nesin yaşın kaç lvl kaç söyle düzgünce ama hala ısrar edip 62 yim bilmemkaç np m var diyosun neden olduğunu bilmiyorum gerçektende merak ediyorum...[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
O itemler en dandikleri bide kuky fial onları 500mil den satıyorum o bakımdan yoksa iron bowla uğraşırım.

tabiiii tabiiiiii eminim öyledir.. bi kere kuky deil kukry fial deil ama düzgünü ne bende bilmiyom orda ne anlatmak istedin ?? neyse bide iron bow çokmu ii item da onla uraşıyon :D[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sarsie nin ta kendisiyim!!!!!Hergun bu ton yazı yazıyorum sen benim görevimin ne olduğunu bilsen sende durmdan bilgisayarla başkalarının ödevlerini yap karşılığında 5 mil al seninde elin hızlanır.[signature][hline]No ban pls!
Not:Hakiki sarsie benim bazıları sarsie_olimpia yazmış o gerçek sarsie değildir!
Birebir konuşmak için [email protected] a beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

yalan söyleme yeter bi kere dürüst ol doğruları söyle sadece bi kere üstte yazdıklarımı düzgünce oku birazda olsa insan ol adam ol erkek ol yalan söyleme.. kaç çeşit insan tanıdım konuşmalarından doğrumu yalanmı olduğunu çok ii anlıyorum sadece bi kere doğruları yaz yani gerçekten lvl ın kaç yaşın kaç nerelisin ne iş yapıoyosun bu kadar kişinin dikkatini çektin eminim baya kişi bunu örenmek istiyodur adam gibi bi tanıtsana kendini[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Ben sarsie nin ta kendisiyim!!!!!Hergun bu ton yazı yazıyorum sen benim görevimin ne olduğunu bilsen sende durmdan bilgisayarla başkalarının ödevlerini yap karşılığında 5 mil al seninde elin hızlanır.

ovvv göreve bak beeee ne güzelmiş bide sölüyo 5mil alıyom diye :D bide sana ödev yazdıranlara acıyorum cidden eğer burdaki gibi yazıyosan vayy onların haline...[signature][hline]My history ;

[Bu mesaj DownTown tarafından 18 Kasım 2005 18:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DownTown tarafından 18 Kasım 2005 18:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
Ben yalan söylemediğim halde yalancı yapcanız ınfermor şahit dark hunter şahit ınfermora sor sonra yalancı deyip geç!

ınfermora deil informer "ıııııı deil iiiii" bide niye ona sorcakmışımki banane ondan ben sana soruyorum sana kendini bize bi tanıt diyorum gerçekleri söyle bi diyorum[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Ben sarsie nin ta kendisiyim!!!!!Hergun bu ton yazı yazıyorum sen benim görevimin ne olduğunu bilsen sende durmdan bilgisayarla başkalarının ödevlerini yap karşılığında 5 mil al seninde elin hızlanır.

yahu sarsie akıl oyunları yapardı sen sadece yazım hatalarıyla saçmalıyorsun. o adamın yaptıgını taklit etmeyi bırak yakınından bile geçemiyorsun.

Nickname: l_Sarsie_l | Kayıt: 10/01/05 | Mesaj: 129

1.5 ayda bu kadar msg atmış sende 1 günde 30 msg atmışsın.

http://forum.paticik.com/view.php?id=156638

şuna bak. bu akıl oyunları bile bi sanat. sen anca saçmala bide yazım hatası yap. aynı kefeye koyulamayacak şeyler ikiside.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen beni tanımıyorsun söle hadi nerde yaşıyorum söle imzalarımı ösle herşeyimi dök ne var ne yok söle söle hadi madem gerçeğine sahte diyonuz.[signature][hline]No ban pls!
Not:Hakiki sarsie benim bazıları sarsie_olimpia yazmış o gerçek sarsie değildir!
Birebir konuşmak için [email protected] a beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 18 Kasım 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Sen beni tanımıyorsun söle hadi nerde yaşıyorum söle imzalarımı ösle herşeyimi dök ne var ne yok söle söle hadi madem gerçeğine sahte diyonuz.

lafmı yaptığını sanıyosun ? mal mal konuşmaktan başka bişey yaptığın yok artık sana adam ol bile demiyorum insan olduğundan şüphem vardı artık %100 dünya dışı bi yaratık olduğunu anladım seninle muhattap olmuycam artık sen yokmuşsun gibi davranıcam sinir sağlığım açısından en doğru olanı bu[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...