Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türklere yapılan bi oyundur bu

komadayim

Öne çıkan mesajlar

geçen gn maradona skill sıfırlatmaya gıtım kaptanın yanına adam bana 1200vurdu öldüm çünkü üzermd kalkanım yoktu sonra benı kaldırmaya bi arkadaşım geldi ona da vurmuş sonra yanımızdakı yabancılara döndü ama onlara vurmadı! sonra cesetimin ustune ateş ufurdu ip numaramızı gorup sadece turklere saldırıyo bu yaratık! gme mesaj attım cevap vermdı sonra geldı oraya kaptana uyutma buyusu attı kaptan uyudu biraz sonra normale dondu ama beni kaldırmadı uyutmaya gelen oda türk duşmanı! beni bi aydınlatın başına geldimi sizin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
komadayim, 17 Kasım 2005 22:18 tarihinde demiş ki:
geçen gn maradona skill sıfırlatmaya gıtım kaptanın yanına adam bana 1200vurdu öldüm çünkü üzermd kalkanım yoktu sonra benı kaldırmaya bi arkadaşım geldi ona da vurmuş sonra yanımızdakı yabancılara döndü ama onlara vurmadı! sonra cesetimin ustune ateş ufurdu ip numaramızı gorup sadece turklere saldırıyo bu yaratık! gme mesaj attım cevap vermdı sonra geldı oraya kaptana uyutma buyusu attı kaptan uyudu biraz sonra normale dondu ama beni kaldırmadı uyutmaya gelen oda türk duşmanı! beni bi aydınlatın başına geldimi sizin?

bu sarsie den başkası değil muahahaa sarsie hoş geldin len[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
komadayim, 17 Kasım 2005 22:18 tarihinde demiş ki:

Yakın zamanlarda hiç korku filmi vs vs seyrettinmi???
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bıraz once belkı gordunuz bılmıyorum saat 22 sıraları kardan adamlar saldırdı pazarda maradonda az daha oluyordum kactım yanımda yabancılarda vardı gm ye pm atmaya calısıyordum kardan adam belırdı boks eldıvenlı bence arkadasın dedıgı gıbı ınanın burda dolaplar dondurmeye basladılar ve olay bugun daha dogrusu bıraz once gerceklesmıstır
Sosyal ağlarda paylaş

sarsei sen muhteşemsin ya hayal gücü süper walla aklımın ucundan geçmezdi (Belki arkadaş Volcanic Rock'a da rastlamış olabilir ama Boss event çoktandır yok moradonda)[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:63
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yemınle bende kardanadamı saldırırken gordum hatta ıkı tane cıktı 1rı buyuk zıplayarak yemınle fotosunu almayı unuttum ama turkleremı saldırıyordu onu kardan adama sormak lazım bırı buyuktu 1rı kucuk kardan adam bır sensei urunu degıldır bende gordum sımdı dersınız senseı 3e cıktı:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...