Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo 128/32

Peka

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bi arkadaşla konuşuyordukta
128/32 = 16dl / 4 ul ye tekabil ediyo
e peki max dl hızım 16 ise
ben kazaadan falan nası 30 la sağlam sitelerden 50 ile dl yapabiliyorum ?
yoksa sadece hız mı öyle gözüküyorda gene max 16 ile geliyor ?[hline]Emaleth, 23 July 2003 10:09 tarihinde demiş ki:
ben manyak mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Banada olmuştu bi kere. Belki bi durum için limiti kaldırdılar geçici olarak. Belkide bi sorun oldu limit otomatik düştü. Devamlı mı öyleki?[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun yok. Genel olarka 64 kbps olması gereken downstream, biraz daha yüksek tutuluyor.. 6-7 ay önce 116-120 kbps civarındaydı ( ~ 15 kB/sn ), son aylarda 160 kpbs ( ~20 kB/sn ) ye kadar çıktı.. Genel olarak hız 160 kpbs'yi geçmiyor, belki nadiren. Ama ara sıra 50 - 60 kB/sn ile ( ~ 450 kpbs ) çektiği oluyor.. Fakat bu kısa bir süre devam ediyor sadece. Sonra tekrar düzeliyor.

Bence olduğu gibi kullan :)

Ama tam olarak hızının ne olduğunu merak ediyorsan, kablonet.com' daki hız testini yapabilirsin. Paket ler fazla hoplamadan aktarıldığı için gayet sağlıklı bir test.

Ha bu arada iptraf, mrtg, netwatch gibi programlarla anlık veya ortalama hızının ne kadar olduğunu görebilirsin. ( mrtg.ethernass.com ).. Tabii aynı zamanda mrtg'i CPU, Disk, Belirli bir porttaki trafik için de kullanabilirsin.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...