Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beğenilmeyen gm

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

az önce 293 küşünün banını açtığını söledi bence iyi bi insan kim ne derse desin[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
CM04/05 TÜRKÇE PATCH LAZIM ÖM BEKLİYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar alışıldık şeyler gavur GM'lerde yaptı bunu baınını açtığı kişilerin ztn%90'ı skill bugger bide süresiz banlıcaz diyoalrdı hay ben bu laf edipte sonra yiyen adamların....

türk GM'de onlardan farksız yane...[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 17 Kasım 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 17 Kasım 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
az önce 293 küşünün banını açtığını söledi bence iyi bi insan kim ne derse desin

293 kisinin arasinda duperler ve kosp userlarida warsa cok ii bi ish becermish ne zmndir czde +454251588 uniquli adamlari görmüodum özlemishtim...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

şu banlanma sistemini bi aklım almadı gitti.

Cz de elinde +10/100 mirage sword la gezip 2500+ ap ile 2 ay oynayan sonrada dupe wipe ms si siliniyor. Şimdi bu adamın kastığı NP ler karmı?

Bu oyunda cezalar hiç caydırıcı değil. Çünki bu oyun değil. Bu ticaret namına kurulmuş bir sistem.
AHhhhhh ahhhhhh swift potların 100k dan sundersda satıldığı günleri özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=işte ss][/spo]

ChaLLeNgE_tr / ausben

[Bu mesaj ChALLeNgE tarafından 17 Kasım 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 17 Kasım 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
Bunlar alışıldık şeyler gavur GM'lerde yaptı bunu baınını açtığı kişilerin ztn%90'ı skill bugger bide süresiz banlıcaz diyoalrdı hay ben bu laf edipte sonra yiyen adamların....

türk GM'de onlardan farksız yane...

abi adam ne yaparsa yapsın size yaranamayacak anlaşılan :D:D[signature][hline]&Korsan_Ay&
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turk_cheater, 17 Kasım 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:
ChALLeNgE, 17 Kasım 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
düzelttim ssii bakabilirsiniz

saolasın da aklıma birşey takıldı , açılan banların Turk kullanıcılara ait olduğunu nerden biliyor yoksa k2 nin türklere karşı bir politikasımı var..

teşekkürler arkadaşım iyi bir konuya değindin.yapılan hileler hurdalar eski ko zamanındada vardı ama türkler yabancı idi bizler arasında çok hızlı yayıldı ve görülmesini sağladık hilelerin adamlar hatalarını gösterdik diye mükafat olarak banladılar dediğin gibi bu oyunda demekki sadece turklerin üzerinde yoğunluk var sanırım

kafa karıştırmıyor değil yani :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 17 Kasım 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Birde açılan banların
Arkadaşlarına ait olmadığı ne malüm?

yadaa premium olupda banlı olanlar olamaz mı çünkü öle bi anus geçmişti premiumu olupda banlı olnlar pm atsın demişti[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emir, 17 Kasım 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:

abi adam ne yaparsa yapsın size yaranamayacak anlaşılan :D:D

yaranamaz çünkü oyuncak yaptılar işi çarları ortalık malı yaptılar...
örneğin humanlardaki siksevar(eski iso ilk sen aklıma geldin kızma yane...) en az 5 kez banlandın dupeden serverın en gral dupecilerinden biridir..ama herseferinde açıldı sitede diyoki dupe yapmak 999 gün ban buda nerdeyse 3 seneye denk geliyo ama hani nerde?????banlanıyolar ama 1 aya kalmadan açıyolar^^ nerde bu adelet işte dediğim gibi hem laf ediyolar şöyle yaparız süresiz banlarız fln feşman ama laflarını yiyip sözlerine güvenilmez olduklarını ispatlıyolar....

pre kullanıcılarının banları açıldıysa normal ama skill bug ve dupeden doalyı banlanan adamlara taviz olmamalı^^...[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 17 Kasım 2005 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 17 Kasım 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
said:
emir, 17 Kasım 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:

abi adam ne yaparsa yapsın size yaranamayacak anlaşılan :D:D

pre kullanıcılarının banları açıldıysa normal ama skill bug ve dupeden doalyı banlanan adamlara taviz olmamalı^^...

skill buglular açılmasın tabii o konuda bende hemfikirim[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Sosyal ağlarda paylaş

valla kasa charım iki gün önce gm ye cok yazı yazıyorum diye banlanmışdı trade block vardı acmaları icin ısrar edyirodum sadece gb vardı wipeden sonra oluor tabi bu olaylar ve girdiimde banlanmışdım simdi siteden baktım ban kalkmış ama gb leri silmişmi daha bakamadım trade block kalktımı onuda bilmiom :D

Not : Premium üye deil kasa charım
Sosyal ağlarda paylaş

23 yaşındayım bir çoğunuzdan küçüğüm ama benimde değer yargılarım var.Bu akşam bir çok arkadaşımın banı açıldı Blackwindsin bu hareketten dolayı kendimi mahçup hissettim,lamer ve salak dedim gm vasıflarına uygun olmadığını düşündüğüm içindi bu,düşüncelerim tamamen farklı artık hata yapmışım.Özür Dilerim.Belki görmeyecek bunları ama olsun açılan banlar içinde ayrı ayrı teşekkür ederim.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...