Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO mu KO mu

Joey

Öne çıkan mesajlar

Az önce bi topicte geçti bu konu.
Aslında bana hep bu soru gelio yıllarca uo oynadım şuan ko oynuyorum (arasıra uo ya da girmiomdeğil)

Sizden tek ricam her ikisini oynamış olan arkadaşların yorum yapması.
Sizce hangisi daha zevkli UO mu KO mu?

Benim kendi yorumum UO da hiç bi zaman sıkılmadığım edit charda olsa ko daki gibi öldürememezlk olmuo . item yapmak kolaydır. 2 saniyede ölmezsiniz. aksine saatlerce aynı adamla kapışabilirsiniz. Ben ko da sadece hırs yaptığı içn oynuyorum . hani şu temi alayım şunu çıkartayım , şu yaratığı öldüreyim, şu büyüyü açayım fln ömrümüz gitti :)
ama UO da 1 ayda çok güzel bir char yapıp sonra 7/24 action yapabilirsiniz. (server olarak dolu ve fazla edit olmayan bi server ı gözönüne aldım örnek Sylveria)

Not : konuyu uo yamı açayım ko yamı açayım diye düşündüm ama ko daha revaçta olduğu için buraya açtım.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Hit me baby One more Time (Arzu Spears)
Sosyal ağlarda paylaş

KO....

UO artık bayık ve bitik bir oyun...
KO'da baymaya başladı bazı sebeblerden en iyisi şu an WOW çünkü edit yok lagg yok paranızın karşılığıonı fazlaca alıyonuz...+bebeler yok herkes genelde 16 veya 18 yaş+++++++[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 17 Kasım 2005 18:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 17 Kasım 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
KO....

UO artık bayık ve bitik bir oyun...
KO'da baymaya başladı bazı sebeblerden en iyisi şu an WOW çünkü edit yok lagg yok paranızın karşılığıonı fazlaca alıyonuz...+bebeler yok herkes genelde 16 veya 18 yaş+++++++

bencede wow tabi yan server değilse..
Sosyal ağlarda paylaş

orjinalde oynamassan WOW'u ben o WOW'a WOW demem...dandik türk serverları açıldı yığınca ama hiç birisi orjinal kdr kalıcı deil..

ama aslında bizde yan serverda oynuyoruz biliyorsunuz orjinali MyKO aslında:-)[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 17 Kasım 2005 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda sadece 20 dk UO oynadım. Bilmem etmem, bu yüzden yorum kıyaslama yapmak bana düşmez ama şunu söyliim, KO nun en cezbedici yanı HIZLI bir oyun olması. Tabi ki sadece PK dan bahsediyorum.

Aynı itemlara aynı level a sahip olan 2 roguedan birisi full debuff yediğinde ölür, diğeri ölmez.

Bilmem anlatabildim mi ;)

Tabi bu örnek bütün class lar için geçerli. 1sn nin bile önemi var, yoksa aynen mortingen.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

2 sinide iyi şekilde oynadığımı düşünerek benim cevabım;

KO = item oyunudur ne kadar bug nekadar dupe okadar iyisin (level çok fazla önemli değil)
UO = Zeka oyunudur çok hızlı ani kararlar verirsin. Yeni açtığın charla En iyiye kafa bile tutabilirsin. Grafiklerin kötülüğünü oyunun içeriği kapatıyor. Sadece ilk başta başlamak için bir cazibe gözükmüyor bu en büyük - si. Ama Uo zamanıda geçti bunuda unutmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw uo daki charlar nedir yaa kasap yüncü balıkçı oduncu zerzavatçı..yok git madenden taş çıkar kendi zırjını kendin yap yok git büyücüden sarımsak havan tarçın zart zurt al büyü yap bide açıkınca restorana git yemek ye şarap iç sarhoş ol saçmalamışlar bayaa bide sokaktaki adam gelip çat die seni kesio ne biçim iştir??[signature][hline]Server:cyber
Nick:Vernados
lvl:62%xx
job:Blade master
clan:-
np:2x k.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben amentesde uo oynamstım sırf o oyun icin gecens ene sınıfta kalma riskiyle karsı karsıya kalmıstım sabahlara kadar oynar npc kesip macigal cıkarırdım

amentesde oynarken 6 kere üst üste pvp turnuvası kazanmıstım

ama KO gibidaha zevkli ve 7/24 action olan bir oyun uodan cabuk kopmamı sagladı.[signature][hline]Ghost Mode On
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...