Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

humaların derdi ne

hakan6477

Öne çıkan mesajlar

ya abi , tip olsa nolcak olmasa nolcak bundan 2-3 hafta once peserge bana tipsiz demişti , bende cz de tiple adam yenmiyo demiştim , sonra geldi bende orc olsammı die mız mız lanmaya başladı neymiş str düzelsinmiş [signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

ya geyik bi yanada orclarda cidden bi anlayis var mesela söyle diim golem kesiyorum repota gidiyorum bi bakmisim yerimde adamin biri gelmish pm atiyorum diyorum ki burada ben wardim repota gitmistim
hic itiraz yok hemen spotu birakio gidio...
yani illa ki orclarda da bir takim seyler dönüodur ama genel olarak KARUS KIRAL ne diim :D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adoreble, 17 Kasım 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
humanlarda 3 tane pelerinli clan lideri bayanmış o neki bunlar bazen savaşta lider olup kendi öyle yazılar geçiyolarki direk karus olasım geliyo.
Neyse en azından skill buglar gitti rahatladık biraz yoksa human tarafının katlanılır tarafı kalmamıştı.
Sağlıcakla.

tmm kardes ne kizion ben human miyimda savastaki komutlari görecem bildiimi söyledim :D:D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ne demişler Devir Orcların Devri İnsanların Devri Sona Erdi...

İnsanların kavga etmelrinin nedeni çok olmalırndan kaynaklanıyo her kafadan bir ses çıktığı için bu kavgalar oluyo..
birde bi başka kavga nedenide var humanlarda jade humanların%50sini clana topladığı için millet bu bayanla kavga etmesinde napsın???
jaskdhbndklsajsnlsad:-)[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

Karus kadar iii bi ırk yok.
Yaw arkadaş geçen gün absyste WarriorBabe nickli human mage kosp kullanarak ateş ediyo. herif resmen bana oturarak ateş ediyodu.Kolay da ölmüyor sanki 1920 heal basıo kendine herneyse yatırdık gene geldi.absys de insanların %100 ü karus görünce saldırıyor.A1 ve A3 ten bahsetmiyorum A2 Absys Dangeun orcların :D o da bize yetiyor.

O WarriorBabe yi gören varsa lütfen bildirsin keşke sc shot alsaydım. bi daha yakalarsam banlatıcam onu.[signature][hline]::: Level 61 Paper mage :::
Nation : Karus
Clan : HESPERUS
Server : Ares
NP : 9xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...