Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

humaların derdi ne

hakan6477

Öne çıkan mesajlar

öncelikkle slm. benim anlamadıgım bi konu var bu humaların birbirleri ile dertleri nedir bi turlu anlamdım her gün bir kaç kişi dalaşıyo. yeni paylaşamıyorlar sa:??????? ya bugun surda orcların tartışıdıgını görim ya.adam ne güzel geciniyo bir tane dalaşmalarına sahit olmadım.helal olsun orclara adamlar da birbirini çekememek yok.[signature][hline]:::imhotep::::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hakan6477, 17 Kasım 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
öncelikkle slm. benim anlamadıgım bi konu var bu humaların birbirleri ile dertleri nedir bi turlu anlamdım her gün bir kaç kişi dalaşıyo. yeni paylaşamıyorlar sa:??????? ya bugun surda orcların tartışıdıgını görim ya.adam ne güzel geciniyo bir tane dalaşmalarına sahit olmadım.helal olsun orclara adamlar da birbirini çekememek yok.

+1

süper bi yaklaşım nazar degmesin bize :D
cokda mütevaziyizdir :Pp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
öncelikkle slm. benim anlamadıgım bi konu var bu humaların birbirleri ile dertleri nedir bi turlu anlamdım her gün bir kaç kişi dalaşıyo. yeni paylaşamıyorlar sa:??????? ya bugun surda orcların tartışıdıgını görim ya.adam ne güzel geciniyo bir tane dalaşmalarına sahit olmadım.helal olsun orclara adamlar da birbirini çekememek yok.

sen git diezdekileri gör :)
Sosyal ağlarda paylaş

offffffffff basliga bak ne yaziyor ? metne bak ne yaziyor ? HUMA .. Dragonlance Serisinde bir Efsanedir. Huma Kusu Efsanesi . Biraz FRP ile ilgilenen ve fantasy türü kitaplari okuyanlar icin attigim bir lafti. adam gelmis human diyor ... neyse simdi cok rahat görüyoruz ki MMORPG falan palavra.

- ne yapiyorsun abi ben kesiyorum.
- aferin ....[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

huma ejderha mızrağı dünyasında(krynn'de) çok büyük işler yapmış efsanevi bir şövalyedir[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RayCharles, 17 Kasım 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
huma ejderha mızrağı dünyasında(krynn'de) çok büyük işler yapmış efsanevi bir şövalyedir

:) tesekkur ederim bazilarinin gercekten ilgilendigini görmek güzel...[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:

cekememezlik genelde karsi cinste olur e malum humanlarda da 3 tane pelerinli clan lideri bayan
normal sonuc yani :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...