Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En hızlı lwl ney kasar.

worm

Öne çıkan mesajlar

said:
Gothic, 15 Kasım 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
said:
Usko, 15 Kasım 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
KOSP vs. uğraşmayın. Level kasmayı bıraktığınız anda (iyi bi level a geldiğiniz anda) 30 gün ban ve -5 level.

yok daha neler

Sallamak serbest hadi bizde sallayalim.....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam arkadaşlar bana helci pest actıtıdı süreklı hel yapacakmışım ama lwl 30 ediverdi gorevi yaptım 31 oldum lwl şimdi diference diyomuş lwl 39 gec diyor ozaman alırımseni partye diyor ben nasıl olacam kendim kapının önündeki kuşları çok zor kesiyom napacam. Söylermisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

archer : roguelerin skili daha doğrusu okçu
kosp we koxp rogulerin hile ile kullandıqları şifrelerdir oturdukları yerden kesip otamatik sandıq toplanır[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
deniz abiiiiiiii ( ::Ujio:: ) yendiq sizi Ç.dardanel sporu

yaw neden banladınız UsakspoR u neden?
Sosyal ağlarda paylaş

IwI (LeveL) :D
pirestlerdir ama insanın canı sıkılıyo bi zaman sonra niye derseniz hep otuyu savaşamaz bi atack yapamaz ancak 60 veya üstü olacakki o zaman görün pirestleri eline bi totomic :D
saldır woman o zaman :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

kardes ben senin o arkadasinin aklina siçim:D
bu oyuna baslama buyuk hata bak soylim birakamaciksin snra yol yakinken don manyak zevk alicaksin ilerde ama sosyal hayatin zayiflicak bu younu oynayanlarin %75 inde var bu beni iyiy dinle yok yakinken don[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 BLADE MASTER
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

WaLLa Mage GibiSi yok Hiç Bişiye Değişmem. NovaSı Yeter Yetmezse MeteOr da var. MeteOr iÇin ÇaLışmak gerekior tabi. Kötü Yani Çabuk KesiLiOrSun İtemLerLe SağLamLaştırdın mı MAge GibiSi yok Bence İyikide Açmışım tek hatam Erkek char açmam :D biLmiordum Kardeşim açtı zaten ...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 2x.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)
Not : İtem Fakiri : o)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozkancab, 16 Kasım 2005 10:14 tarihinde demiş ki:
kardes ben senin o arkadasinin aklina siçim:D
bu oyuna baslama buyuk hata bak soylim birakamaciksin snra yol yakinken don manyak zevk alicaksin ilerde ama sosyal hayatin zayiflicak bu younu oynayanlarin %75 inde var bu beni iyiy dinle yok yakinken don

:D kardeş doğru söylüyo aşırınında aşırısı bağımlılık ve hırs yapıyor.Ben fazla oynamam ben bu oyunu beğenmedim diyenler bile oyuna kitlenmiş durumda :D günlük muhabbetler bile değişiyor. kaç lvl oldun, ne kestin, ne çıktı, kaç np yaptın? :D gibisinden konuşmaya başlıyosun ve kendini durdurman çok güç böyle konuşmaya başladığında :D[signature][hline]::: Level 61 Paper mage :::
Nation : Karus
Clan : HESPERUS
Server : Ares
NP : 9xxx
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bende o yüzden erkek açtım. Şimdi dedim kız açarım daLga geçerLer Benden Çekemem dedim ... :D Mageler oLmadan zaten Kasamaz priest veya rogueler kasar ama tek tek keser Ancak :D [signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 2x.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)
Not : İtem Fakiri : o)

[Bu mesaj pckopat tarafından 16 Kasım 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gRim_Adr, 16 Kasım 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
Bana göre hhepsi kasar ama archer bencede doru bi tahmin
solo takılma daha kolay

ve banlanmak daha kolaydır..
yada damga yemek , sırf archer ım diye apos party de başkasında olan loot u bana mal ettiler

ki ben suçsuzum sadece 5 ini birden atıyordum bi hayvana :)
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha bana göre en ii prıestler kasıo
ben archerım.Bugün e kadar lvl i 40 olan prıestleri hep yanıma alıp kasmışımdır.Ama bazen bi kaçını görüorum.Bi bakmışım ki adam süper bişey olmuş lvl 58 veya 61 ve bu da zoruma gitmior değil aslında.Adamları kas sonra da seni geçsinler :(

Bence en ii prıest kasar.

Lvl:59
Nıck:The_More
Klan: ( şu aralar klansız takılıorum)
NP:23 k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...