Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik sux

KiMBUPiSLiK

Öne çıkan mesajlar

kafalarına göre char banlıolar 1st charımı banlamaya yemedi tabi prem ve cok aşırı bi kc geçmişi var :D ama konustum konustum adam cvp bile vermior cvp vermesi icin paramı vermemiz lazım die topic actım offical forumlara onuda sildirdi yemedi ve kasa charım sebepsiz banlandı wipeden geçmişti itemlerim duruodu içinde ne küfür ettim zzz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi, forumda bir GM'miz var ve biz bunu bilmiyoruz öylemi? İlginç bir durum. Gerçektende ilginç bir durum.

Şimdi bir GM, oyunda hem kullanıcılara yardımcı olmak, hemde refahı sağlamak için varsa, buraya gelipte bilgi vermek yerine, düzgün girişimlerde bulunmak yerine, üslubu yüzünden banlanabiliyorsa; bu gerçekten ilginç, ilginç olduğu kadarda üzücü bir durum...[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz haftalarda patiden bir arkadaş nickide bu m05qu1t0 bir mail vererek avatarımı yollamamı istedi bende buna gerek olmadığını üzerine mousla sağ tık kaydet yapıp alabileceğini söyledim.Aresde bir clan şu anda sembol olarak benim avatarı kullanıyorlarmış ahsfdvuahsvduhads
-Sarsie geri dön
-Bilinc KOPS kullanma
-Utopia KO Bunla en çok diezdekiler ilgilenecektir sanırım,biraz eski.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben size hemen hemen 1 ay önce yazmıştım belki şaun gm aramızda yazdıklarımızı okuyo die ama kimse inanmamıştı forumda halen vardır..araştırırsanız bulursunuz.bizim bi arkadas koxp kullanmaz adam savaşta dc oldu tabi kafedeyiz o zaman cocuk baglanmaya çalışırken biz savaşta nick'ini banned sebep koxp yazısını gördük :D sonrada gm notice atıyo god morning cypher die :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dakika beyler az sakin olun. Bu ne böyle hacli zihniyeti. O yada bu sekilde birseyler olmus ama bu fisilti gazetesi mantigi ile karara varip hurraa saldirin demek degil. Evet yeni baslamis olabilir her insan gibi dogru yada yanlis kanaat yada yaklasimi olabilir ama sunu da kabul edin ki bu serverda kullanicilari bu kadar cok dinleyip sorunlarina yardim etmeye calisan bir GM yada co-GM gelmemisti. Ben sahsen 3-4 arkadasimin , bu yeni GM ile konusarak mantik dahilinde sorununu hallettigine bizzat sahidim. Kisiler arasindaki sorun cogulu ilgilendirmemeli.

Neden boyle yaziyorum. Bir adim geri cekilip degerlendirirseniz bu adamin o kadar da kötü olmadigini hatta iyi niyetle yardim etmeye calistigini görebilirsiniz. Ha simdi cikip 2-3 salak bana GM yalakasi diyecek. Benim hicbir cikarim olamaz. Item olarakta clan olarakda ve arkadas cevresi olarakta oldukca tatminkar bir konumdayim . Daha fazla ne isteyeyim.

Biraz daha sakin lütfen[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...